Kto má viac zanesené telo od škodlivých toxínov ako fajčiari? Tieto potraviny vyplavia nikotín z vášho tela!

Fajčenie je pre zdravie deštruktívne. Všetci si to uvedomujeme, ale pre niektorých je skutočne ťažké dostať sa z tejto sklony. Nikotín spôsobuje rýchle zvýšenie pulzu a skutočné poškodenie pľúc. Okrem toho, bez ohľadu na to, že prestanete fajčiť, vplyv nikotínu bude pokračovať dlhú dobu.

 

 Zdravá výživa a zmeny spôsobu života vám môžu pomôcť vybrať nikotín z vášho tela.

Existuje zoznam najlepšej výživy, ktorá vám pomôže vyhnúť nikotínu z vášho tela:

Brokolica

Je plný vitamínov C a B5. Fajčenie znižuje hladinu vitamínu C v tele. Jedzte viac brokolice na likvidáciu nikotínu z vašej organickej entity.

 Pomaranče

Pomarančová šťava má dobré množstvo vitamínu C, pričom pomaranče na dennej báze zlepšujú váš metabolizmus a zmierňujú stres.

Mrkvová šťava

V prípade, že fajčíte, mali by ste si uvedomiť, že pokaždé, keď svietite cigaretu, nikotín zostane vo vašom tele tri dni. Nikotín rovnako poškodzuje vašu pokožku. Mrkvová šťava je užitočná pre pokožku a je bohatá na vitamíny A, C, K a B, ktoré sú produktívne pri vylučovaní nikotínu z tela.

Špenát

Špenát je jedným z najsilnejších zeleniny, pretože je bohatý na vitamíny a obsahuje veľa kyseliny listovej.

Kiwi

Tento úžasný organický produkt vám pomôže zabiť nikotín z vášho tela. Kiwi je bohatý prameň vitamínov A, C a E. Pri fajčení sa hladina týchto vitamínov znižuje.

Voda

Fajčenie vysušuje vaše telo. Ako mnohí vedci naznačili, pri pití veľa vody môžete prestať fajčiť a likvidovať nikotín z vášho tela.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like