Konečne došlo k ženskému duelu: Na statok sa nakoniec vracia…!

Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už deviaty duel v poradí, pričom išlo po prvýkrát o ženský súboj. Proti sebe sa postavili Romana Košťálová a Andrea “Deya“ Matejčíková. Obe sa snažili získať každý cenný bod, ktorým by získali opäť možnosť vrátiť sa na Farmu. Jedna z nich však musela statok opustiť.

Na farmárky v dueli opäť čakalo až päť disciplín, pričom postupnosť jednotlivých úloh si vyberala druhá duelantka Deya. 34-ročná blondínka si ako prvú disciplínu zvolila šikovnosť. Obe duelantky museli prakom zhodiť čo najväčší počet plechoviek. V tejto úlohe sa viac darilo Romane, ktorá zhodila tri plechovky, vďaka čomu získala prvý bod.

Druhou úlohou bolo prekvapenie, pričom farmárky museli v ústach prenášať mlieko do určenej nádoby. Matejčíkovej sa skôr podarilo prekročiť nakreslenú rysku, v dôsledku čoho získala aj ona prvý bod. Tretia disciplína sa týkala vedomostného duelu, kde svojimi vedomosťami prekvapila Deya. Pripísala si tak druhý bod.

 

Nasledujúca disciplína bola zameraná na vytrvalosť, pričom išlo o hákovanie. Farmárka musela svoju súperku dostať na svoju stranu, kde si “zahákla“ ruku. V tomto prípade išlo o súboj, ktorý trval pár sekúnd, keďže 23-ročná barmanka využila svoju váhu. Romana tak získala taktiež druhý bod.

Všetko mala rozhodnúť úloha venovaná sile, ktorú diváci poznajú ako preťahovanie lanom. Aj keď sa zo začiatku zdalo, že ide o vyrovnaný súboj, Košťálovej sa podarilo získať prvú podkovu, čo blondínku zlomilo. Prestala bojovať a úprimne povedala, že reálne nemala šancu vyhrať. Rodáčka z Košíc tak musela opustiť statok.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma

You Might Also Like