Kedy sa naozaj začať báť, že vás váš partner podvádza? Ak robí tieto veci, majte sa na pozore.

Young man using mobile phone, while his wife sleep at night - insomnia and cheating concept - retro style

Nevera. Téma, ktorá sa dnes rozoberá všade a medzi oboma pohlaviami. Rozmýšľame nad tým, čo už je nevera a čo ešte nie. Kedy sa dá ešte odpustiť a kedy nie. Kedy nad tým ešte môžeme prižmúriť oči a kedy už je to naozaj cez tú pomyselnú hranicu. Čo však vieme určite, že nikoho šťastným neurobí a neprináša nič dobré.

Podľa dnešných štatistík sa jej ľudia dopúšťajú stále viac a viac. Prečo to robíme? Ťažko povedať, niekto je večným lovcom, inému niečo chýba a ďalší sa bojí vzťahu natoľko, až začne robiť takéto chyby. Keď už partnera máte a s ním aj podozrenie, že vás podvádza, skúste sa zamerať na tie body.

Ľudia v jeho okolí a vy ich nepoznáte:
V každom dlhodobom vzťahu je normálne, že po určitej dobe poznáte svojich priateľov. Máte spoločných a potom poznáte aj priateľov vašej polovičky. Ak vám jedného dňa partner oznámi že ide von, a po otázke s kým, vám odpovie že je to nový známy, tak to môže znamenať že klame  a jeho stretnutie je práve s milenkou či milencom.

Pokiaľ váš partner nenavštevuje rôzne športové kluby či klasické stretnutia pri pive vo štvrtok večer, kde sa mohol zoznámiť s niekým naozaj novým, tak sú to len nové kontakty. A to kontakty, ktoré nadviazal skrze svojho nového objektu.

 

Neprirodzené chovanie:
Každý z nás má dni, kedy nie sme práve najmilší k svojmu okoliu a niekedy si to najbližšia osoba odnesie za všetkých. Ak je však váš partner podráždený a neochotný odpovedať aj na základné a normálne otázky, tak sa možno bojí práve toho. A to, že niečo tušíte, nebodaj viete a on sa nechce prerieknuť.

Prehnaná starostlivosť o vzhľad:
Pamätáte si tie dni ako ste svoju priateľku volali so sebou na lezenie po stene, no jej sa nechce a nepotrebuje to? Alebo ako ste sa snažili svojho partnera presvedčiť, že tá brada by mohla byť trošku kratšia? V oboch prípadoch bola vaša snaha zbytočná a vy ste to nakoniec nechali tak.

Odrazu však, či už on alebo ona, trávi pred zrkadlom oveľa dlhší čas, posilňovňa nie je vôbec zlý nápad a tá brada je zrazu ako z magazínu. To aj celkom niečo znamená, teda pokiaľ ste si istý, že to robí kvôli vám.

Mobilný telefón:
Mobilný telefón je, či už sa nám to páči alebo nie, súčasťou dnešného človeka. Nahrádza už takmer všetko, email, počítač, zábavu, kontakty a všetko čo potrebujeme, alebo si to aspoň myslíme. Kto dnes povie, že telefón nemá stále pri sebe, tomu ani neveríme.

V momente keď váš partner začne so sebou brať telefón aj na toaletu počas malej potreby a ešte aj v noci ho drží v ruke, znamená to, čo nechceme počuť. Jednoducho nechce, aby ste sa k nemu dostali nech už je tam čokoľvek. Ďalším znakom je aj to, že odrazu prijíma väčšie množstvo správ, pri zazvonení telefónu opúšťa miestnosť.

Potom vám povie, že to bol ten a ten známy. Pričom to predtým nerobil. Kontrolovať partnerov telefón poza jeho chrbát nie je správne, ale ak vám na vašu otázku o tom, kto mu píše odpovie podráždene, tak by ste mali byť na pozore.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like