Keď sa vaše pľúca topia v hlienoch, toto je najlepší liek: 100% prírodný a rýchly!

Hromadenie hlienov v pľúcach vedie k nepríjemným ťažkostiam s dýchaním a veľkému nepohodliu. V týchto prípadoch ľudia najčastejšie siahajú po rôznych liekoch či sirupoch z lekárne, ktoré sú často nielen málo účinné, ale zvyčajne aj pomerne drahé.

 

Ak chcete uľaviť nepríjemným prejavom zahlienenia a popri tom aj výrazne ušetriť na liekoch, potom namiesto uvedených prípravkov vyskúšajte náš recept.

 

Ingrediencie

Budete potrebovať tieto suroviny:

  • 1 koreň zázvoru, približne 8 cm dlhý
  • 1 až 1,5 litra vody
  • kokosový olej
  • med
  • jablčný ocot

Príprava

Postupujte nasledovne:

  1. Vezmite zázvor, olúpte ho, umyte a nakrájajte na malé kúsky.
  2. Kúsky zázvoru potom vložte do hrnca a zalejte je približne 1 až 1,5 litrom vody.
  3. Vodu priveďte do varu, uberte plyn, prekryte pokrievkou a zázvor povarte asi 15 minút.
  4. Po dovarení vodu nechajte vychladnúť, potom ju sceďte, prelejte do sklenenej nádoby a uskladnite v chladničke. Tam vydrží aj 48 hodín.

Poznámka : Varením sa síce zníži množstvo niektorých prospešných látok, ako sú vitamíny alebo enzýmy. V tomto recepte však ide o získanie účinných látok zo zázvoru, ktorých dostupnosť varenie zlepšuje

užívanie

Vždy, keď vás budú trápiť hlieny, pripravte si tento zázvorový vývar.

Potom 3 až 4 krát si z neho v priebehu dňa odlejte do pohára približne 2 dcl, pridajte po čajovej lyžičke kokosového oleja, medu a jablčného octu a vypite.

Výsledkom bude, že už v priebehu 1 až 2 dní sa tvorba hlienu vo vašich pľúcach zníži, vaše dýchacie cesty sa prečistí a vám sa bude oveľa lepšie dýchať.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like