Keď ju jej chlapec uvidel bez make-upu, okamžite sa s ňou rozišiel. Pozrite sa, ako dievča v skutočnosti vyzerá!

O tom, čo všetko dokážu šikovné ruky a make-up zakryť, sme sa už presvedčili my ženy na vlastnej koži niekoľkokrát. A čo potom také vizážistky, tie s líčidlami dokážu priamo divy.

A práve jednou takou veľmi šikovnou vizážistkou je aj 22-ročná Sophia Ridlington. Tá už niekoľko rokov svoju prirodzenú tvár skrýva pod vrstvami líčidiel. Má k tomu však svoje dôvody. Sophia totiž trpí extrémnou formou psoriázy, kvôli ktorej sa jej na tvári vytvárajú červené popraskané miesta, ktoré z času na čas dokonca aj krvácajú.

 

 

Kvôli svojmu ochoreniu bola niekoľkokrát terčom posmeškov, urážok. Svoje okolie už neraz aj vyľakala. Rozhodla sa teda, že svoju tvárou už nechce nikoho desiť a začne sa maľovať tak, aby to nikto nespoznal.

Nikdy by ju však nenapadlo, že podobnú reakciu ako ostatné posmievači bude mať aj jej priateľ. Keď ju prvýkrát uvidel bez make-upu, úplne prirodzenú, okamžite sa s ňou rozišiel a utiekol.

Nepočítal ale s tým, že je Sophia naozaj veľmi silná žena, ktorá sa po zrade od najbližšieho človeka nezrúti, skôr naopak. Vzala si z tejto skúsenosti len to dobré, začala na sebe makať a teraz ukazuje svetu, že sa s lupienkou dá žiť. Navyše tak pomáha ďalším dievčatám s rovnakým problémom a radí, ako sa správne nalíčiť a ktorú kozmetiku využívať.

Sophia, stále používa veľa rôznych produktov, už sa však nebojí svetu ukázať svoju prirodzenú tvár. Chce byť pre ostatné dievčatá inšpiráciou. Nikto by sa nemal za seba hanbiť a zbytočne sa skrývať.

 

Nezabudnite článok zdielať so svojimi priatelmi aj na facebooku!

You Might Also Like