Keď ich vlastná matka zbadala, ihneď bežala po telefón, aby ich mohla nakamerovať. Pre otca s dcérou v tom momentne nikto iný neexistoval

Dcérky sú a stále budú pre svojich otcov princeznami, ktoré budú do konca života chrániť a bojovať za ne. Tak to proste v prírode a vo svete funguje. Samozrejme, nie všetci majú také šťastie mať milovaných otcov a zažiť s nimi momenty ako dievčatko so svojim oteckom na tomto videu.

Keď matka išla skontrolovať kuchyňu s presvedčením, že tam jej dcérka a jej milovaný manžel varia, zostala v šoku. Prvé čo jej napadlo bolo utekať pre svoj mobil, aby to mohla zaznamenať na video.

Mami sú všeobecne tie citlivejšie, kedy stačí maličký podnet a ony sa hneď rozcítia. To bolo aj v tomto prípade pri pohľade na tento krásny obraz, na ktorý už asi nikdy nezabudne.

Otec s dcérkou namiesto toho, aby pripravovali na večeru dohodnuté palacinky spolu tancovali na pieseň Thinking Out Loud od Eda Sheerena. Dcérka s otcom boli pri tom v objatí a celý svet pre nich neexistoval. Tomuto sa povie tá práva láska. A čo pre vás zmaneá láska? 🙂

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like