Každoročne sa moji priatelia a rodinní príslušníci divia, ako sa mi vždy podarí vytvoriť doma úžasnú atmosféru a to aj vtedy, keď vonku nie je sneh a nič nenasvedčuje tomu, že príde Ježiško.

Zbožňujem Vianoce a vítanie Nového roku! Každoročne sa moji priatelia a rodinní príslušníci divia, ako sa mi vždy podarí vytvoriť doma úžasnú atmosféru a to aj vtedy, keď vonku nie je sneh a nič nenasvedčuje tomu, že príde Ježiško.

Tajomstvo spočíva v tom, že od novembra postupne začínam so zhromažďovaním a vytváraním dekorácií, ktoré zlepšia nielen našu náladu, ale aj pomôžu navodiť tu správnu vianočnú atmosféru. Na zdobenie môžete okrem vianočného stromčeka použiť rôzne vianočné ozdoby, kytice a aranžmány z prírodných materiálov.

Pripravili sme pre vás 15 obdivuhodných tipov, vďaka ktorým doma zažijete doslova rozprávkové vianočné sviatky.

Medzi najpopulárnejšie dekorácie patria stolové ozdoby, napríklad takýto nádherný adventný veniec. Budete na to potrebovať vetvičky, šišky, vianočné hračky, strieborný trblietky a napodobenina snehu v podobe prilepených guľôčok nastrúhaného polystyrénu.

Vianočný veniec je jedným z najtradičnejších atribútov zimných sviatkov. Do popredia sa však do stáva aj tzv. topiary stromček a určite ho ocenia tí, ktorí si nemôžu postaviť vianočný stromček.

Nádherná vianočná kompozícia!

Vetvičky z borovice a smreku vytvoria spolu so živými kvetmi dokonalú kombináciu. Najvhodnejšou voľbou na zimnú kyticu sú ruže, chryzantémy a karafiáty. Pripojte k tomu klobúkovú krabicu a je to!

A ešte jedna inšpirácia

Kto povedal, že vianočné dekorácie musia byť len v podobe vencov či v stolových vázach? Čo poviete na tento dekoratívny vankúš z machu, previazaný so zamatovou stuhou? Vynikajúca voľba nielen na výzdobu domova, ale aj ako darček.

Jednoduchý nápad, ktorý si splní svoj účel!

Keď sa myšlienka premení na realitu a výsledok poteší vaše oči aj dušu.

A ešte niekoľko tipov navyše…

Pustite sa do dekorovania spolu s vašimi ratolesťami a strávte chladné večery v kruhu rodiny. Nechajte za vás rozhodovať vašu fantáziu a garantujeme vám, že si vyrobíte tie najkrajšie ozdoby na vianočné sviatky!

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.
zdroj:takprosto.cc

 

 

You Might Also Like