Kate Middleton opäť nesklamala svojím výzorom. Doslova stíchla celá sála, ktorá sa na ňu nevedela vynadívať

Sú ženy, ktorým určitý čas trvá kým sa po pôrode dostanú opäť do formy. Potom sú tu ženy, ktoré sa do formy v akej boli pred tehotenstvom nedostanú nikdy. No a nakoniec sú tu tie šťastné a vyvolené, ktoré po pôrode vyzerajú ešte lepšie, ako kedykoľvek predtým. Podobným úkazom je aj manželka princa Williama a matka troch detí Kate Middleton.

Pred nedávnom sa vojvodkyňa z Cambridgea spolu so svojím manželom princom Williamom zúčastnili udeľovania cien BAFTA. Toto ocenenie je vyhlásené Britskou akadémiou filmového a televízneho umenia.

Ani na tejto akcii Kate nesklamala svojím celkovým výzorom. Vyzerala naozaj krásne a keby ste nevedeli, nikdy by ste nepovedali, že je to matka troch detí. Kate sa predstavili v šatách áčkového strihu s odhaleným ramenom. Jej druhé rameno zahaľovali šaty spolu s kvetinovou aplikáciou. Dôkazom jej neskutočnej elegancie a krásy bola aj doslova nemá sála, ktorá absolútne stíchla po ohlásení tohto krásneho páru.

Niet divu, že nie len každá Britka chce byť okúzľujúca ako táto vojvodkyňa. Kate to dokazuje na každej jednej akcii, na ktorú príde. Nie nadarmo sa hovorí, že je to druhá Diana, ktorá bola taktiež krásnou a inšpiratívnou ženou pre všetky nežné pokolenia na svete.

 Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like