Katarína Knechtová oslavuje 39. narodeniny pri mori: Domov na Slovensko poslala dojímavý odkaz o koronavíruse.

Katarína Knechtová dnes oslavuje svoje 39. narodeniny. Speváčka ešte pred vypuknutím karantény na Slovensku vyrazila na dovolenku, kde zrejme aj oslávi svoj veľký deň. Bývalá porotkyňa SuperStar sa nezabudla ozvať svojim fanúšikom skrz sociálne siete a odkázala im, že so všetkými v týchto ťažkých chvíľach súcití.

Bývalá porotkyňa SuperStar Katarína Knechtová sa rozhodla, že po škandále s falošným tehotenstvom si pôjde oddýchnuť na dovolenku. Slovenská speváčka je veľký pracant, ale na druhú stranu vie tiež odpočívať.

Katarína vyrazila na dovolenku ešte pred vypuknutím karantény na Slovensku kvôli koronavírusu. Ani v ťažkých chvíľach a ďaleko od domova nezabudla na svoje verných  fanúšikov, ktorým poslala dojemný odkaz plný nádeje.

“S absolútnou pokorou a rešpektom vnímam všetko, čo sa deje u nás doma,” rozpísala sa speváčka, ktorá dnes oslavuje 39. narodeniny na Instagrame. “Som na druhom konci sveta, kde je pokoj a ľudia sú zdraví. Po návrate domov som pripravená na karanténu a všetky opatrenia, ” pokračovala sympatická Slovenka. “Je to ako ruská ruleta. Myslím, že nás to všetkých niečomu naučí, prinúti sa zamyslieť. Posielam vám môj malý kúsok neba na zemi, ” dodala.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

PRIDAJTE SA K NÁM!

You Might Also Like