Karel Gott mal krátko pred smrťou víziu, predpovedal koronavírus? TOTO povedal dva mesiace pred smrťou!

Karel Gott († 80) síce zomrel niekoľko mesiacov pred prepuknutím pandémie koronavírusu, ale podľa jeho kamaráta Českého fotografa Miloša Schmiedbergera ako by jej skorý príchod predpovedal. Prečítajte si spomienky priateľa speváka, ktorý s ním ako jeden z posledných mohol hovoriť takmer o samote.

 

Posledné stretnutie

Český fotograf Miloš Schmiedberger stretol speváka iba dva mesiace pred jeho smrťou:

„Sedeli sme v kaviarni v centre Prahy s Jirkom Karampolem. Karel išiel okolo, bol unavený, pozeral sa do zeme. Ale keď sme na neho zavolali, na všetko sa vykašľal a rozprávali sme sa ešte ďalšie dve hodiny. Ožil, žartoval, bol skvelý,“ opisuje dojmy zo stretnutia so spevákom fotograf, ktorý je zároveň manažérom českého herca Jiřího Karampola (81).

„Bavili sme sa aj o jeho knihe, a o nej povedal, že ju už nestihne dokončiť. A potom povedal Pozri sa okolo seba na ľudí. Sú smutní, ako sa tvária, akí sú nešťastní. Akoby mala  prísť nejaká katastrofa. A o pár mesiacov prišiel koronavírus. Karel mal zvláštne vízie,“ tvrdí Schmiedberger

Schmiedberger a dodal, že Gott vždy rád filozofoval na rôzne témy, ako nesmrteľnosť a podobne.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like