Kali v španielskom rytme: Chytľavá novinka, na ktorej sa stanete závislé!

11. rok na scéne a jeho krivka úspechu stále neklesá, práve naopak. Kali v týchto dňoch vydáva 10. album, po ktorého spustení predaja vraj spadol server. Ešte väčší záujem o raperovu novinku Ale Ne však určite príde po tom, ako sa fanúšikovia zoznámia so skladbou s rovnomenným názvom – tá uzrela svetlo sveta len pred malou chvíľou!

Napriek tomu, že raper Kali plánoval po narodení svojej dcérky Nelky s kariérou seknúť, jeho vášeň pre hudbu a podpora fanúšikov bola tak silná, že namiesto stiahnutia sa zo scény prišiel nový album Ale ne. Z neho už môžete poznať skladby, ako Letový režim či duet so speváčkou Simou Aj ty.

 

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dezertkalimusic

 

Ďalším v poradí sa stal song Ale ne, v ktorom jeden z najúspešnejších slovenských interpretov nespolupracoval len so svojím dvorným producentom Petrom Pannom, ale i s gitaristom Petom Bulíkom. Jeho tóny obohatili singel o jedinečný zvuk, pripomínajúci chytľavé španielske rytmy, vďaka čomu sa vám Kaliho novinka vryje do hlavy ako červík.

Na svete je už aj videoklip, natočený pod taktovkou talentovaného Andreja Palanského, známeho pod prezývkou Arogant. Okrem iného si v záberoch určite všimnete Kaliho utešenú rodinku, na ktorú je radosť pozerať! 🙂

You Might Also Like