Jednoduchý trik s ktorým sa podelila mamička, ako si pri malom bábätku dopriať viac spánku. Budete sa čudovať, prečo vám to nenapadlo skôr.

Novinka pre vás! Rodičovstvo je ťažké. (Robíme si srandu, toto asi nie je pre vás nič nové, však). Teraz vážne – deti nechcú jesť a nechcú spať. Nedokážu prestať plakať. Kedy sa toto celé skončí? Nie je žiadnou novinkou, že raz za čas rodičia vymyslia nové spôsoby, ktoré im uľahčia každodenný život s deťmi, hlavne tými menšími.

To sa nedávno stalo aj mamičke Laure, ktorá prišla na úžasný nápad, ako si dopriať viac hodín spánku.  Pre každého rodiča, ktoré má dieťa zbožňujúce cumlík, nastáva nočná mora, keď dieťaťu v noci vypadne, alebo ho niekde stratí a zrazu sa prebudí a vás tiež. Zúfalo sa ho snažíte nájsť, aby ste všetci mohli znovu pokojne spať.

Ale čo ak by si váš anjelik dokázal nájsť svoj cumlík bez vašej pomoci a vy by ste mohli ďalej spať bez toho, aby vás zobudil? Znie to celkom fajn, však?

„Máme kameru, ktorá sleduje našu dcérku v noci keď spí, tak sme ju teda pozorovali, čo robí keď stratí cumlík. Začne ho okolo seba hľadať, no ak spadne z postieľky, nenájde ho. Preto som tam vložila viac cumlíkov, aby vždy našla aspoň jeden.“ Vyjadrila sa Laura, ktorá následne odfotila svoju dcérku, ako spí medzi cumlíkmi a fotku poslala do skupiny pre mamičky na Facebooku. Rozpútala sa však tým divoká konverzácia, pretože nie každému sa tento nápad páčil.

Laura však všetko rýchlo vysvetlila. Jej dcérka nie je závislá na cumlíku a nemáva ho cez deň, no v noci jej skutočne pomáha lepšie zaspať a je pre ňu jednoduchšie, ak si vždy jeden nájde vedľa seba a druhý môže držať v rúčke.

No ako sa hovorí – šťastné dieťa, šťastná mamička! Čo hovoríte na tento skvelý tip vy? Máte aj vy nejaké zaujímavé rady, ktoré skutočne pomáhajú?

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like