Jednoducho rozrežte hubku na niekoľko častí. Vychutnajte si blaženosť upratovania

Väčšina z nás neznáša upratovanie. Ženy v domácnosti až trasie pri pomyslení na upratovanie, koľko času musia vynaložiť pri čistení nábytku, utieraniu políc, ukladaniu vecí. Dnes vám naša redakcia povie, ako rýchlo a bez námahy vyčistite dom a zostane vám čas na vaše obľúbené veci.

 

Ako rýchlo upratať izbu

Tento trik vám pomôže rýchlo odstrániť prach na policiach. Pripravte si dve hubky na umývanie riadu, cukrárskych kliešte a nôž. Preveďte pozdĺžny rez na každej čeľusti, ako je vidieť na fotografii. Umiestnite špongiu na ostré hroty klieští, potom ich namočte vo vode a smelo poutierajte prach.

Urobte niekoľko priečnych a pozdĺžnych rezov na hubke, aby ste mohli odstrániť prach na ťažko dostupných miestach.

Ak ste šťastná majiteľka čalúneného nábytku z mikrovlákna, stačí vám naučiť sa tento trik. Nastriekajte na nábytok trochu liehu a čistou hubkou po ňom prejdite. Po procedúre, mikrovlákna učešte kefou.

Aby ste hubku očistili od mastnoty, namočte ju na moc do roztoku 1 šálky vody a 2 polievkových lyžíc soli. Môžete ho použiť aj na čistenie handričiek z mikrovlákna.

Umiestnite špongiu do mikrovlnnej rúry a otočte najslabší režim. Len za pár minút zabijete všetky baktérie.

Pozrite si toto video s ďalšími užitočnými trikmi s hubkami na upratovanie.

Ak poviete o týchto užitočných trikov vašim priateľkám, budú šťastné. Nezabudnite sa s nimi podeliť o tento článok.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like