Jedného dňa sa môj manžel pokúsil vyrobiť zo starých stoličiek niečo úžasné. Pozri, aké skvosty zhotovil!

Každý z nás v sebe nesie tvorivého ducha a preto sa ho nebojme použiť aj v domácnosti. Popusťme uzdu našej fantázii, ktorej medze sa nekladú. Veď to nie je nič zložité, pozrite sa sami…

Budete potrebovať:

  1. Niekoľko starých stoličiek, ktoré nepoužívate a zbytočne zavadzajú
  2. Šroby, kladivo, klince, vrtačka, lepidlo
  3. Dosky
  4. Náterová farba a štetec

Ako postupovať:

  • Veľmi zaujímavé je, keď dáte oproti sebe dve stojace stoličky, dĺžku si určíte podľa dosky, ktorú vložíme medzi ne a tým vytvoríme miesto na sedenie. Keď pribijeme ďalšie dosky zboku, vytvoríme operadlo, natrieme ľubovoľnou farbou a lavička do záhrady či do domu je ako stvorená!
  • Ak chcete, môžete si vyrobiť lavičku z troch stoličiek, ktoré postavíte vedľa seba, doskami lavičky spojíte, čím vytvoríte miesto na sedenie, opierky stoličiek budú slúžiť ako operadlo a môžete pridať aj nejaké podušky aby sa vám sedelo pohodlne. Tak hneď sa dajte do práce, aby ste sa mohli pýšiť  svojím originálnym výtvorom.

Pokiaľ si neviete predstaviť, ako môžete niečo také vyzerať, nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a kopou fotiek, ktoré sme si pre vás pripravili.

Nápady ako vyrobiť lavičku zo starých stoličiek

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: kreativita.info

You Might Also Like