Je KONIEC! Hviezdna svadba sa nekoná, po 8 rokoch sa rozišli!

A je koniec! Meg Ryan, filmová hviezda Hollywoodu, sa mala čoskoro vydávať za svojho partnera, s ktorým tvorila pár osem rokov. Namiesto rozprávkovej svadby a šťastného konca ale prišiel nečakaný rozchod.

Hollywoodska hviezda má hlavu v smútku. Herečka strieborného plátna Meg Ryan tvorila celých osem rokov šťastný pár s Johnom Mellencampom. Pred rokom ohlásili hrdličky zásnuby a všetci fanúšikovia sa tak tešili na šťastný happy end po rozprávkovej svadbe.

Nič z toho sa však už neudeje a dvojica si dala namiesto príprav na veľkolepý deň nečakané zbohom. Zopakoval sa tak scenár ako v prípade Lady Gagy, ktorá rovnako po zásnubách ukončila vzťah s Danielom Hortonom, pričom sa špekulovalo aj o jej romániku s hereckým kolegom Bradley Cooperom.

Zdroj z okolia páru pre magazín Eonline prezradil, čo malo byť dôvodom krachu 8-ročného partnerstva: “Megan to skončila. Bolo to pre ňu vyčerpávajúce. Mali príliš veľa vzletov a pádov a nebolo to zdravé. Len potrebovala z toho vystúpiť a odísť z toho prostredia. Je to takto lepšie a môže sa na chvíľu sústrediť na seba,” uviedol.

 

 

Zdroj: eonline.com │ Foto: Twitter, Instagram/megryan

You Might Also Like