Hrôza v Čechách: Robotníkovi musel lekár odrezať ruku pílou priamo v továrni! Zasekla sa mu do stroja

K desivému úrazu vyrážali záchranári v piatok okolo poludnia do jednej z firiem v Tachove. Robotníkovy (34) sa zasekla ruka do stroja a nešlo ju vyslobodiť. Priamo v továrenskej hale mu musel končatinu pílou odrezať chirurg!

 

Bežná piatková šichta v továrni na spracovanie plastu sa zvrhla v piatok okolo poludnia v horor. Jeden z robotníkov sa zrejme snažil stroj opraviť, ale nevypol ho. Stroj „vcucol“ robotníkovi ruku do priestoru, kde roztavený plast tuhne.

Privolaní hasiči nedokázali mužovi ruku rýchlo vyslobodiť, navyše hrozili ďalšie zdravotné komplikácie.

 

Padlo drastické rozhodnutie – ruka sa musí okamžite odrezať! Na miesto bol narýchlo povolaný chirurg, ktorý pílou zaseknutú končatinu oddelil.

„Nebolo iné riešenie ako končatinu v zápästí amputovať. Pred zákrokom dostal muž silné analgetiká vzhľadom na bolesť a šok zo zranenia, „ uviedla pre novinky.cz hovorkyňa záchranky Mária Svobodová. V umelom spánku ho potom zdravotníci previezli do fakultnej nemocnice.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: blesk.cz

You Might Also Like