Horoskopy podľa tarotu: Konečne prichádza zmena k lepšiemu

Rybky zvládnu akúkoľvek úlohu a ešte budú motivovať ostatných, baránkovia budú úspešní v oblasti lásky a Váhy budú postavené pred dôležité rozhodnutie. Zaujíma ťa, ako si na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy.

BARAN (21.3. – 20.4.)

Si vo svojom živle, dariť sa ti bude nielen v práci a doma, ale aj v nadväzovaní nových priateľstiev alebo pri hľadaní novej lásky. Využi tieto priaznivé energie k uskutočneniu svojich snov a prianí. Nech sa pustíš do čohokoľvek, budeš úspešná, ak ťa trápia nezhody s istou ženou, tiež tu na teba čaká zmierenie a objasnenie situácie.

BÝK (21.4. – 21.5.)

Dostatok sily a energie v tebe prebudí chuť doriešiť všetky nepríjemné záležitosti. Dariť sa ti bude najmä pri rokovaniach s mužmi či už doma, medzi priateľmi alebo tiež na úrade či pracovisku. Máš dostatok odvahy a nikto ťa už nezastaví, buď si istá, že získaš toľko potrebný pokoj a tiež rešpekt.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

Prichádza k tebe úplne nová príležitosť a šanca posunúť sa ďalej. Ak túžiš po láske, stretneš mladšieho muža, ktorý ti ukáže úplne nový smer. Neboj sa a prijmi jeho pozvanie, budeš nadšená. Ak si zadaná, a s partnerom si sa snažila o bábätko a nedarilo sa, tak teraz máš šancu veľmi rýchlo otehotnieť.

RAK (22.6. – 22.7.)

Počítaj s miernym zdržaním, očakávaj pomalšie dni, ktoré v tebe vyvolajú pocit, že sa nič nedeje. Stačí zachovať pokoj a nesnažiť sa nič urýchliť, všetko sa deje tak, ako má. Vychutnávaj zatiaľ pokoj bez pocitov, že je potrebné niečo urobiť. Sústreď sa na prítomnosť a nestresuj sa, všetko sa dorieši neskôr.

LEV (23.7. – 22.8.)

Chystáš sa na skúšku, úrad alebo snáď dôležitý pracovný pohovor? Žiadne strachy, môžeš sa tešiť na skvelé komunikačné schopnosti. Správne myšlienky a ľahkosť rokovania ti otvoria dvere k možnostiam, o ktorých si doteraz len snívala. Neboj sa otvorene komunikovať nielen v úradných záležitostiach, ale aj osobnom živote.

PANNA (08,23 -. 09,22)

Pocit, že sa proti tebe všetci sprisahali, v tebe vyvolá mnoho otáznikov a odporu pohnúť sa ďalej. Nedovoľ ostatným, aby ťa zatiahli do konfliktov alebo ohovárania. Drž sa bokom a stoj si za svojím názorom. Než niečo vyslovíš, rozhodne je dobré počítať pomaly do desať, hádky ani obviňovanie tí nič dobré neprinesú.

VÁHY (23.9. – 23.10.)

Než urobíš akékoľvek rozhodnutie, nechaj si čas na rozmyslenie, vieš, ako sa hovorí, ráno je múdrejšia večera. Pre teba toto príslovie platí dvojnásobne. Vzťahy ešte na nejakú dobu pobežia v zabehnutých koľajach, rovnako tak práca, v ktorej nie si spokojná. Na chvíľu nerob nič, riešenie príde neskôr a budeš prekvapená rýchlosťou, s akou všetko doriešiš.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Keď na chvíľu zabudneš na všetky plány a povinnosti, pochopíš, aké dôležité je venovať istý čas len sama sebe. Zameraj sa na seba a na chvíľu zabudni, čo sa okolo teba deje. Zájdi do prírody, na cvičenie a nezabudni si urobiť radosť malým darčekom. Máš pred sebou veľmi príjemné dni, skvelá komunikácia na teba čaká so staršou a múdrou ženou.

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Dávaj veľký pozor, nech niekomu nenaletíš, tvoja vrodená dôvera a nevinnosť by mohla nahrať podvodníkovi. Buď ostražitá pri podpise akejkoľvek zmluvy a ako niečo urobíš, rozhodne sa poraď s odborníkom. Opatrne tiež na prvej schôdzke, muž, ktorý sa ti javí ako úžasný, je len veľký táraj a skutok utek.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.1.)

Nahoď úsmev a snaž sa držať nad vecou. V práci to nepôjde úplne podľa tvojich predstáv, na pracovisku vládnu intrigy, ohováranie a hádky. Rozhodne sa nezapájajte do ohovárania a klebiet, stoj v pokoji stranou, inak sa všetko obráti proti tebe. Nezabúdaj, že za každým mrakom sa skrýva slniečko.

VODNÁR (21.1. – 20.2.)

V zamestnaní na teba čakajú skvelé dni, pochvala a tiež zaslúžený obdiv od kolegov i nadriadených. Podarí sa ti úspešne splniť všetky úlohy, s ktorými si ostatní nevedeli rady. Môže sa stať, že tí šéf ponúkne vedenie vlastného oddelenia, rozhodne jeho ponuku prijmi, si rodená profesionálka.

RYBY (21.2. – 20.3.)

Temperament a dostatok energie tí rozhodne chýbať nebudú, rovnako ako dostatok sily a schopnosť zvládnuť aj tú najnáročnejšiu úlohu. Čokoľvek začneš robiť s nadhľadom, dokončíš, čo sa netýka len pracovných ale aj osobných záležitostí. To, že budeš úspešná a nadšená, je isté!

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like