HOROSKOP: Známa veštica nám povedala, čo prinesie jednotlivým znameniam rok 2018. Máme sa hlavne tešiť na…

Rok Ohnivého Kohúta, ktorý vládne múdro a kompetentne sa čoskoro priblíži k svojmu koncu a na tróne ho vystrieda nový panovník. Podľa východného kalendára bude 2018 rokom Červeného Psa. Pes je tvor nepokojný, no aj napriek tomu bude strážiť naše šťastie a blahobyt. Samotné zviera predstavuje spravodlivosť a večnú oddanosť.

Čo teda bude čakať každé znamenie zverokruhu? Poznáme otázku na túto odpoveď a chceme sa s vami o to podeliť!

 1. Baran

Rok 2018 prinesie Baranom šťastie pri nových začiatkoch. Nezáleží na tom, či ide o nový obchod, kúpu domu, investovanie alebo vstup do manželstva. Zástupcovia tohto znamenia sa stanú zdržanlivými a konečne sa najskôr zamyslia a až potom začnú konať.

Pod vplyvom symbolu roka budete smerovať svoju neobmedzenú energiu tým správnym smerom. Cestujte viac, pretože výlety nielen rozširujú horizonty, ale prinášajú do vášho života aj nových užitočných ľudí.

 1. Býk

Nasledujúci rok bude spojený s rodinným šťastím. Pes pomôže vytvoriť vrelý vzťah s vašimi blízkymi. Môžete konečne stráviť večery so svojimi príbuznými, ktorí vám naozaj dlho chýbali, pretože ste sa celý rok venovali poväčšine vašej práci. Čo sa týka profesionálneho rastu, mali by ste s novými a zaujímavými ponukami okamžite súhlasiť – hviezdy sľubujú veľa šťastia.

 1. Blíženci

Hazardný rok 2017 vystrieda múdrosť a cieľavedomosť roku 2018. Blížencom sa začne výmena hodnôt. Áno, budete mať pochybnosti a hlavu plnú myšlienok, či všetko vaše úsilie a nervy boli opodstatnené. Netýrajte sa však zbytočne, pretože rok Psa vám prinesie množstvo úspechov. Začnite sa vzdelávať, nájdite si nové koníčky a vyskúšajte niečo, na čo by ste sa nikdy nedali.

Je veľmi pravdepodobné, že v nasledujúcom roku si založíte firmu a naplníte tak svoju peňaženku.

 1. Rak

Sú to vo väčšine prípadov uzavretí ľudia, no pes je tvor otvorený a priateľský. Na začiatku roka to budú mať trochu ťažké, pretože nové zmeny budú prijímať s problémami. Stojí za zmienku, že zmeny budú radikálneho charakteru. Možno zmeníte prácu a možno sa presťahujete do iného mesta alebo krajiny. Pes vás v každom prípade nezradí a všetko dobre dopadne.

 1. Lev

V roku 2018 budú Levy v centre pozornosti iných. Na samom začiatku roka budú vo všetkých sférach ako na koni, čo im zvýši aj ich sebavedomie, možno až príliš. To je to dôvod, prečo by mohli prestať vidieť skutočnú realitu a ľahko narazia na zradu či stratu. Je teda dôležité, aby ste na očiach nenosili pomyselné ružové okuliare. Emócie dajte bokom a starostlivo premýšľajte o svojich rozhodnutiach.

 1. Panna

Posledné roky boli pre Panny veľmi ťažké a stresujúce. Ale nebojte sa, v roku 2018 môžete konečne voľne dýchať. Pocítite, ako všetky vaše roky úsilia a obetovania sa v podobe tvrdej práce, vzdávania a komunikácie s blízkymi prinesú svoje ovocie.

Pes prináša radosť do vášho života. Finančná pohoda, láska, osudné zmeny – to všetko vás urobí šťastným. Ale pamätajte, že všetko sa deje za nejakú cenu a pripravte sa na možné údery osudu. Všeobecne platí, že tí, ktorí sa narodili pod týmto znamením, budú v nasledujúcom roku spokojní.

 1. Váhy

Váhy milujú, keď je všetko v pokoji a harmónii. Ale v roku 2018 budú musieť prijať mnoho rozhodnutí a vyriešiť veľa sporov. Nebojte sa, pes bude na vašej strane, ale uistite sa, že argumenty a činy neprejdú do zbytočného „štekania“. Buďte láskaví k príbuzným a priateľom, pretože práve oni vám pomôžu udržať rovnováhu. A neodvažujete sa pochybovať o správnosti vašich rozhodnutí!

 1. Škorpión

Nasledujúci rok prinesie Škorpiónom nový pohľad na život a svoje okolie. Mnohí si myslia, že títo ľudia sú chladní a nepríjemní, ale v skutočnosti sú priateľskí a láskaví. V roku 2018 si nájdu pevné vzťahy a nejedni sa aj zosobášia! Tým sa to však neskončí, pretože v profesionálnom živote vás čakajú dobré správy.

 1. Strelec

V roku 2017 ste sa rozhodli určiť si svoje priority a v roku 2018 budete pokračovať na zvolenej ceste, vďaka čomu sa stanete úspešnejšími a šťastnejšími. Váš životný optimizmus sa zvýši, nájdete radosť v cestovaní, v nových zážitkoch a v spoznávaní nových ľudí. Ak máte v hlave nápad, ktorý chcete už dlhšiu dobu zrealizovať, teraz bude ten správny čas. Všetko prebehne na najvyššej úrovni.

 1. Kozorožec

Aj napriek tomu, že tvrdohlavosť niektorých predstaviteľov tohto znamenia je dokonca väčšia ako u Baranov, mohlo by to vyzerať tak, že rok 2017 v znamení Kohúta im odniesol šťastie a tak skoro sa k ním už nevráti. Našťastie rok Psa prinesie do vášho života optimizmus, dôveru, stabilitu a pokoj. Konečne si budete môcť oddýchnuť a nasmerovať svoje životné skúsenosti tým správnym smerom.

 1. Vodnár

Všetko sa v prvom polroku bude rozvíja dobre – dostatok času na rodinu aj prácu. Bohužiaľ, pokoj sa skončí už v polovici roka. V tejto dobe si Vodnári stanovia buď veľmi náročný cieľ alebo budú chcieť kúpiť niečo drahé. Keď sa bezhlavo vrhnú do práce, riskujú stratu dobrých vzťahov s blízkymi ľuďmi.

Druhá polovica roka bude naozaj dôležitým bodom, kedy dôjdu na rad dôležité rozhodnutia. Pamätajte si, že pes je na vašej strane, ale nerobte nič neuvážené.

 1. Ryby

Nadchádzajúci rok bude pre Ryby finančne prospešný. V roku Psa im niečo napovie, že je čas si vybrať cestu tak, aby neboli závislí na iných ľuďoch a nasmerovali sa na tú správnu cestu. To, čo v živote nebudú potrebovať zmizne samo, no nemali by zabúdať na svojich blízkych, pretože na pozadí nezhôd s nimi môžu vzniknúť vážne a dlhotrvajúce konflikty.

To, či tomuto horoskopu budete veriť alebo nie, je už len na vás. Každý z nás si udáva svoj vlastný osud a hviezdy našu cestu životom len dopomáhajú osvetľovať. Jedno je však jasné: mali by ste robiť rozhodujúce kroky vo vašej kariére, pretože rok Psa bude verným spoločníkom nového snaženia.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like