Horoskop zdravia na rok 2019. Známa Slovenská astrologička odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu!

Rok 2019 bude ideálny na to, aby ste si plnili sny. Bude to rok naklonený zmenám a tiež tomu, aby ste sa zbavili všetkých svojich zlozvykov. Pracovať by ste mali na svojom osobnom rozvoji a tiež na zlepšenie kondície.

 

Baran:
Ľudia s týmto znamením sú navonok tvrdí, ale v skutočnosti sú veľmi krehkí a citliví. Po novom roku by ste na sebe však mali trošku popracovať. Ako na vašom fyzickom zdraví, tak aj psychickom. Doprajte si mentálnu hygienu v podobe relaxačného výletu. Celý váš rok sa bude točiť viac – menej o vašom zdraví, ale nakoniec všetko dobre dopadne.

 

Býk:
Ľudia s týmto znamení majú často krát problém s bolesťou chrbtice, pretože tvrdo pracujú. Nepodceňujte preventívne prehliadky. Celý rok skúste prežiť v čo najmenšom strese. Mali by ste si dávať pozor na svoju psychiku a seknúť s vašimi všetkými závislosťami.

Blíženec:
Blížencom veľa krát chýba trpezlivosť. V novom roku by sa mali zamyslieť nad tým, ako vyzerá ich telo a začať na ňom pracovať. Rok 2019 je pre vás rokom nového začiatku, kedy zmeníte svoj štýl a dokonca aj prácu. V lete si však dajte pozor na úrazy!

Rak:
V novom roku skúste popracovať na svojich emóciách. Je na čase aby ste ich držali pod kontrolou. Ak to znovu nezvládnete, tak vás tento rok budú sprevádzať depresie a úzkosť. Na jeseň skúste upraviť svoju životosprávu, pretože vám hrozia rôzne virózy.

Lev:
Ľudia s týmto znamením sú stvorení na to, aby vyčnievali z davu. Tento tlak ich v novom roku trošku dostane na kolená, nakoľko sa budú snažiť byť najlepšími a to ich vyčerpá. Mali by ste si preto dávať pozor na váš spánok, zlé návyky a celkový životný štýl.

Panna:
Panny sa celý život starajú o svoje zdravie a je to pre nich prioritou. Veľa ľudí s týmto znamení taktiež pracuje v zdravotníctve. Rok 2019 pre nich nebudem ničím výnimočným. Tak ako doposiaľ, stále budú pracovať na svojom zdraví a šľachtiť svoje telo. Vo februári by ste si mali dávať pozor na svoju psychiku a nebrať si veci príliš osobne. Mohlo by to viesť k depresiám.

Váhy:
Váhy túžia po celý svoj život len po rovnováhe a harmónii. Iné to nebude ani v novom roku. Aj keď sa možno ich psychika trošku zakolíše, budú sa musieť pozbierať a nájsť tú správnu rovnováhu. Február prinesie menší útlm v kreativite, ale všetko sa to postupne vráti na správnu mieru.

Škorpión:
V každom, kto nesie toto znamenie sa objaví ešte väčšia túžba po úspechu. To vás bude motivovať byť vytrvalejším a lepším. Čo sa týka zdravia škorpiónom, nemalo by ich čakať nič vážne. Pozor by si mali dávať len na zuby a svoju psychiku.

Strelec:
Strelci radi riskujú a hľadajú adrenalín. Milujú cestovanie a skúšanie nových vecí. Tento rok však môžete pocítiť väčšiu únavu ako kedykoľvek predtým. To znamená, že by ste mali trošku spomaliť a dbať na dlhý a pravidelný spánok. Vyhýbajte sa taktiež negatívnym ľuďom a obklopujte sa tými pozitívnymi.

Kozorožec:
Pre všetkých kozorožcov je nový rok výzvou. Budú nútení zmeniť svoj životný štýl. Začnú častejšie športovať a venovať viac času samým sebe. Nemali by podceniť preventívne prehliadky a dávať si pozor na kríže a krčnú chrbticu. Taktiež je potrebné prijímať dostatok vitamínov, pretože ľudia s týmto znamením budú náchylnejší na rôzne virózy.

Vodnár:
Vodnári by mali tento rok pozorovať svoje telo a tak isto svoju psychiku a nálady. Aj keď sa to nie vždy bude zdať v poriadku, nemusia sa obávať, pretože všetko sa časom zlepší. V polovici roka môže dôjsť k poruchám spánku, no napraví to pravidelný a kontrolovaný spánok. Taktiež je čas nájsť si nového koníčka, ktorý bude slúžiť na relaxáciu a odreagovanie.

Ryby:
Ryby budú tento rok citlivejšie na rôzne závislosti. Preto by si mali určiť svoje hranice a neprekračovať ich. Taktiež je potrebné posilniť svoj imunitný systém, aby sa vyhli rôznym virózam. Okrem iného, by si mali dať pozor na chodidlá a celé dolné končatiny.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like