Horoskop od 02. do 08. decembra. Mesiac je v znamení Strelca. Neuveritelné ako to na mňa sedí.

Adventný čas, prevoňaný vôňou sviec a očakávania bude na mnohých z nás pôsobiť ako skutočný balzam na dušu. Nechajte sa uniesť atmosférou týchto nádherných dní a pokúste sa urobiť niečo aj pre seba.

 

Odpoveď na to, čo presne by to malo byť nájde každý z nás vo svojom vnútri, ktoré by ste si mali vypočuť a prispôsobiť sa mu. Hviezdy upozorňujú nato, že advent a nadchádzajúce sviatky, sú predovšetkým oslavou ducha a nie festivalom konzumného spôsobu života.

Baran 21. 3 – 19. 4.

Spomaľte trochu hektické tempo života a venujte pozornosť nemateriálnym túžbam svojich najbližších. Zistíte, že príjemný rozhovor a snaha pochopiť toho druhého sa stretne s nadšením prijatím a odmenou vám bude prejav lásky, po ktorom ste už dlho túžili.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Dávajte si pozor na preplnené obchodné domy a iné priestranstvá, kde striehnu vreckári. Mohli by ste sa aj vďaka svojej roztržitosti stať ich obeťou a bolo by to veľmi nepríjemné. Okrem peňazí vám môžu odcudziť aj niečo, na čom vám mimoriadne záleží.

Blíženci 21.5 – 21. 6.

Nepodceňujte náhle nevoľnosti, či iní nepríjemnosti týkajúce sa zdravotného stavu. Vyhľadajte lekára aj keď budete mať pocit, že ide len o maličkosť. Predídete tým závažnejším komplikáciám, ktoré by vám mohli veľmi znepríjemniť sviatočné dni.

Rak 22. 6 – 22. 7.

Márne si lámete hlavu nad darčekmi pre svojich blízkych. Hoci nachodíte po obchodných reťazcoch celé kilometre, ten najkrajší darček, ktorý poteší celú rodinu, na vás čaká celkom nenápadne a dozviete sa o ňom veľmi prekvapujúcim spôsobom.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Nepodceňujte silu slova. Dokáže priam zázraky a to tak v dobrom, ako aj zraňujúcom slova zmysle. Dajte si teda pozor na svoj ostrovtip, na koho ho namierite, lebo nie u každého sa môže stretnúť s porozumením a vy by ste mali potom čo naprávať a zdĺhavo vysvetľovať.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Dostanete nečakané pozvanie na netradičné strávenie vianočných sviatkov. Dosť vás to zaskočí a budete dlho uvažovať či to prijať, alebo nie. Hviezdy radia neodmietnuť. Nech to už bude akokoľvek zvláštne, prinesie vám to veľa radosti a šťastných momentov.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Zachovajte si chladnú hlavu nech sa deje čokoľvek. Pravdepodobne sa vám jedna udalosť vymkne z rúk a naberie celkom iný smer než ste očakávali. No vedzte, že všetko je tak ako má byť a vy zistíte, že nič lepšie sa vám ani nemohlo prihodiť.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Dávajte si pozor na ľudí okolo vás. Hoci o tom neviete, niekoho ste nevedomky hlboko urazili a nevie vám to zabudnúť. Dobre popremýšľajte o koho by asi mohlo ísť a uhlaďte tento spor, skôr než sa rozhorí do skutočného konfliktu, ktorý by ste mohli ľutovať.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Tesne pred sviatkami dostanete pracovnú úlohu, ktorú by ste najradšej odložili do nového roku. Skúste sa však prekonať a vyriešiť ju skôr, aby ste mohli stráviť voľné dni bez starostí. S myšlienkami na prácu by ste si ich pokazili nielen sám pre seba, ale aj pre svojich blízkych.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Na vaše dvere zaklope celkom nečakaný hosť, návšteva ktorého vás určite vyvedie z miery. Pravdepodobne pôjde o vašu starú lásku, s ktorou ste nečakane prerušili kontakty a zabudli ste si dopovedať niečo veľmi dôležité. Teraz máte skvelú príležitosť.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Robiť dve a viac  vecí naraz, nemusí byť vždy efektívne. Práve naopak. Zistíte, že sa vám zrútil pracovný systém a chaos, ktorý nastane vám privodí stres, ktorý vôbec nepotrebujete. Určite si preto priority a postupujte krok za krokom. Stihnete oveľa viac ako s obvyklým hektickým prístupom.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Je čas, aby ste vypli mobil, ako aj notebook a v tichu si vychutnali chvíle vytúženého ticha a pokoja. Nenechajte si pohodu narušiť nijakou naliehavou pracovnou výzvou, lebo nič nie je také dôležité ako váš relax.

You Might Also Like