Homosexuálny pár si adoptoval dcérku. Takto to však dopadnúť nemalo…Malú Elsie postihlo to najhoršie.

V spoločnosti sú vytvorené dva tábory. Tí, ktorí podporujú adopciu homosexuálnymi pármi a tí, ktorí sú striktne proti tomu. Či ste už na ten prvej strane, alebo naopak, na tom nezáleží. Dôležité je, že žiadne dieťa by nemalo trpieť tak, ako trpelo toto malé dievčatko, ktoré si adoptoval tento americký homosexuálny pár.

 

 

Tridsaťjeden ročný Matthew Scully-Hicks je fitnes tréner, ktorý si so svojím manželom Craigom adoptovali malú osemnásť mesačnú Elsie. Jedného dňa však Matthew zavolal sanitku s tým, že je jeho dcérka v bezvedomí. Malú Elsie bohužiaľ nedokázali zachrániť.

Pitva ukázala, že dievčatko bolo obeťou domáceho násilia. Nasvedčovalo tomu ťažké poranenie hlavy, zlomené rebrá a zlomená noha. V čase vyšetrovania tohto ohavného činu sa potvrdilo, že Matthew zneužíval svoju dcéru stále, keď Craig nebol doma.

Vyšetrovatelia taktiež našli správy, ktoré mladý fitnes tréner posielal svojej rodine či priateľovi. Uvádzalo sa v nich napríklad: Elsie je satan oblečený ako dieťa.“

Aj keď všetko svedčí proti tomuto mužovi, on sám si to nepriznáva. Tento príbeh je dôkazom toho, že partneri, či už homosexuálni, alebo heterosexuálni by si mali niekoľko krát rozmyslieť či sú pripravení zvládať výchovu dieťaťa.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like