Harry a Meghan sa dozvedeli šokujúcu pravdu o svojom dieťati: Briti sú na nohách!

Budúci potomok princa Harryho a vojvodkyne Meghan sa ešte ani nenarodil, ale už teraz pobláznil hlavu snáď každému občanovi Veľkej Británie a stávkové kancelárie na tom zarábajú nemalé peniaze. Briti tipujú skratka na všetko – na pohlavie, meno, dátum či hodinu narodenia…

Server Bookmakers uviedol, že Briti kvôli všemožným stávkam preinvestovali už 8 miliónov libier. To je samo o sebe neuveriteľná suma, ešte viac šokujúce je ale v porovnaní s ostatnými potomkami. Stávky na troch potomkov Williama a Kate totiž tvorili dokopy iba 3 milióny libier.

 

Briti skrátka kráľovskú rodinu milujú a prežívajú s ňou každý okamih. Nevadí im, že prestávkujú milióny v nádeji, že ich tip bude ten výherný. Ľudia už skôr vsádzali napríklad na svadbu alebo, kedy vojvodkyňa Meghan po svadbe oznámi tehotenstvo.

 

 

Podľa webu Stars24.cz je väčšina stávok na dcéru, ktorú rodičia pomenujú Victoria, Diana alebo Elizabeth. Ak by to bol chlapec, podľa stávkarov ľudia najviac tipujú mená ako Albert, Arthur, Charles alebo Phillip.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like