Hanba na 100 rokov: Kate a William ožratí na mol. Takto ich nikdy nikto nemal vidieť! FOTO

Vojvodkyňa Kate a princ William sú obľúbení členovia kráľovskej rodiny už dlhý čas. Sekajú dobrotu a sú dobrým príkladom, ako by sa mali členovia kráľovskej rodiny správať a vystupovať na verejnosti….

Na povrch vyšli šokujúce fotografie, kde sú Kate a William ožratí ako posledná spodina a rozhodne nepôsobia tak kráľovsky. Veď posúďte sami!

Aj Kate a William mali svoje búrlivé roky. Ešte pred tým, než Kate začala s Williamom chodiť, bola povestná tým, že sa rada zabáva. Akonáhle ale vyšiel jej vzťah s Williamom najavo a začal byť vážny, musela sa týchto radovánok vzdať.

Avšak Kate nie je žiadnou výnimkou. Aj William sa rád počas študentským rokov bavil a občas si aj vypil. Teraz, keď sa ľudia o kráľovskú rodinu zaujímajú zase o niečo viac, než inokedy, pretože nedávno prebehla svadba Harryho a Meghan, sa rozhodli britské médiá vytiahnuť nelichotivé staré fotky Williama a Kate.

Kate a Williama vtedy fotografi zachytili na ceste z večierku a obaja boli v podnapitom stave, čo je na prvý pohľad zreteľné. Takto ich svet nikdy nemal vidieť! Ale mohlo to byť aj horšie.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like