Geniálny trik ako sa zbaviť slimákov vo vašej záhradke! Zachráňte Vašu úrodu!

Poznáte aj Vy túto situáciu? Na trávu pomaly sadá rosa, všetko okolo krásne vonia a dozvuk, horúceho letného dňa priamo pozýva na relaxáciu a posedenie vonku. V tom zrazu šliapnete do niečoho lepkavého. Slimák. Slimáci sú strašiakom každého snaživého záhradkára. Po invázii slimákov Vám zostanú len oči pre plač. Záhradky po nich zostávajú v dezolátnom stave.

 Problém sa objavuje každé leto a s ním teda opakovane aj pocit hnevu a ľútosti. Tento rok však môžete týmto škodcom dať efektívnu stopku. Pozrite sa s nami bližšie na spôsob, ako so slimákmi nemilosrdne zatočiť.

NÁVOD

  1. Používali ste doteraz chemické prostriedky na likvidáciu slimákov? Tie sú vo väčšine prípadov aj inak škodlivé, toxické a drahé . Ukážeme si teda prírodný, šetrný a pritom maximálne účinný spôsob, ako odporné slimáky zlikvidovať.
  2. Do prázdnych kartónov od mlieka nalejte zmes tvorenú z 750 ml vody, 250 ml piva a 3 lyžičiek soli.
  3. Takto naplnené kartóny potom rozmiestnite po záhrade. Slimákmi táto pasca najprv priláka a následne usmrtí. Do komentárov nám napíšte ako so slimákmi bojujete vy?

Zdieľajte tento super  spôsob ako sa zbaviť slimákov ľahkou cestou aj  s vašimi priateľmi! Určite sa im tiež bude hodiť!

zdroj:  newsner.com

You Might Also Like