Geniálny trik ako sa zbaviť kruhov pod očami pomocou prírodných ingrediencií! Je to jednoduché!

Starnutie je proces, ktorý sa týka každého z nás. Prináša so sebou rôzne bolesti, obmedzenia a samozrejme tiež estetické zmeny. Nejde však vždy iba o vrásky. Hovoria vám niečo nevzhľadné, tmavé kruhy pod očami? Tento nepríjemný problém sa Vás nemusí týkať až v starobe. Niektoré z nás s týmito tmavými kruhmi majú dlhoročné trápenie už od mladosti.

 

Dnes Vám ukážeme, ako kruhy a vrecia pod očami odbúrať. Bez pomoci kozmetičky, či plastického chirurga. Neprestávajte čítať.

Postup

1)
Zemiaky

Surové zemiaky dokážu oblasť očí krásne zosvetliť a dokonale hydratovať. Chladné plátky surových zemiakov Vás ľahko kruhov zbavia. Nakrájajte preto plátky zemiakov na hrúbku 1,5 cm a dajte nachladit na 10 minút do chladničky. Potom priložte na 15 minút na zatvorené oči a očné okolie.

2)
Zelený čaj

Zelený čaj dokáže vytiahnuť prebytočnú tekutinu z tela. Zbaví Vás teda opuchov pod očami. Doprajte si preto denne 2 šálky zeleného čaju a vrecúška z nich použite ako očný obklad.

3)
Jablká

Strúhané jablká a ovsené vločky nemusíte mať len na raňajky. Trikrát týždenne naneste túto zmes na oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom umyte chladnou vodou.

4)
Kravské, alebo kozie mlieko

2 vatové tampóny navlhčite vychladeným kozím, alebo kravským mliekom a priložte ich na 15 minút na oči a očné okolie. Mlieko krásne Vašu pokožku hydratuje. Lepšie, než zbytočne drahé krémy. Nezabúdajte však ani na zdravý životný štýl a dostatok spánku.

Zdieľajte tieto  geniálne triky ako sa zbaviť kruhov pod očami  aj s vašimi priateľmi! Určite je ocenia!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like