Geniálny trik ako sa zbaviť kruhov pod očami pomocou prírodných ingrediencií! Je to jednoduché!

Starnutie je proces, ktorý sa týka každého z nás. Prináša so sebou rôzne bolesti, obmedzenia a samozrejme tiež estetické zmeny. Nejde však vždy iba o vrásky. Hovoria Vám niečo nevzhľadné, tmavé kruhy pod očami? Tento nepríjemný problém sa Vás nemusí týkať až v starobe. Niektorí z nás s týmito tmavými kruhmi majú dlhoročné trápenie už od mladosti.

Dnes Vám ukážeme, ako kruhy a vrecia pod očami odbúrať. Bez pomoci kozmetičky, či plastického chirurga. Neprestávajte čítať.

Postup

1)
Zemiaky

Surové zemiaky dokážu oblasť očí krásne zosvetliť a dokonale hydratovať. Chladné plátky surových zemiakov Vás ľahko kruhov zbaví. Nakrájajte preto plátky zemiakov na hrúbku 1,5 cm a dajte nachladit na 10 minút do chladničky. Potom priložte na 15 minút na zatvorené oči a očné okolie.

2)
Zelený čaj

Zelený čaj dokáže vytiahnuť prebytočné tekutiny z tela. Zbaví Vás teda opuchov pod očami. Doprajte si preto denne 2 šálky zeleného čaju a vrecúška z nich použite ako očný obklad.

3)
Jablká

Strúhané jablká a ovsené vločky nemusíte mať len na raňajky. Trikrát týždenne naneste túto zmes na oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom umyte chladnou vodou.

4)
Kravské, alebo kozie mlieko

2 vatové tampóny navlhčite vychladeným kozím, alebo kravským mliekom a priložte ich na 15 minút na oči a očné okolie. Mlieko krásne Vašu pokožku hydratuje. Lepšie, než zbytočne drahé krémy. Nezabúdajte však ani na zdravý životný štýl a dostatok spánku.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:  sovkusom.ru

You Might Also Like