Geniálny spôsob ako zachrániť izbové rastliny pred chradnutím! Jednoduché a efektívne!

Každý, koho teší pohľad na prekvitajúci kúsok prírody, ktorý si prenesie do izieb svojho bytu, sa svojim rastlinkám venuje so všetkou starostlivosťou a láskou. Izbové rastlinky zalievate, prerezávate, hnojíte a presádzate s rovnakým úsilím, ako tie na záhradkách.Niekedy sa však môžete rozkrájať, a napriek tomu Vaše izbové rastliny v kvetináčoch chradnú.

Ak sa rastlinám nedarí, dôvodom môže byť ako zlá starostlivosť, tak škodcovia, ktorí majú vo veľkej obľube naše rastliny napádať. Aj takí, ktoré voľným okom nevidíme, dokážu vytrvalo, neúnavne a veľmi aktívne všetko, čo sme vypestovali, devastovať. My Vám dnes prinášame trik úspešných pestovateľov a záhradkárov. Budete prekvapení tým, ako je to ľahké.

POSTUP

Celý vtip je vo vode a šírkach. Niekoľko zápaliek zasuňte hlavičkou do zeminy. Dodržujte vzdialenosť 5 cm od kraja. Potom zalejte vodou.

 

Po dvoch dňoch zápalky vymeňte za zápalky nové a opäť zalejte. Všetko je vďaka fosforu a v síre. Tieto dve zložky sú schopné Vás škodcov a neduhov rastlín zbaviť natrvalo.

Výsledky, ktoré dosiahnete s touto geniálnou a pritom veľmi jednoduchou  metódou, Vás určite veľmi milo prekvapia!

 

Zdieľajte tento geniálny  spôsob ako zachrániť izbové rastliny  aj s vašimi priateľmi! Určite sa im bude tiež hodiť!

zdroj: tudasfaja.com

You Might Also Like