Geniálne triky ako tým najjednoduchším spôsobom odstrániť zašlé škvrny nielen z oblečenia!

Niektoré škvrny sú odolné viac, než sa nám na prvý pohľad môže zdať. Skúšate všemožné triky a tipy, ktoré Vám radia skúsenejší? Potom Vám dnes prinášame tie pravé informácie. Škvŕn sa tak zbavíte raz pre vždy.

Budete veľmi milo prekvapení tým aké výsledky dosiahnete pomocou týchto geniálnych nápadov!

 1. Prostriedok na umývanie riadu
  Vychutnávate si zmrzlinu, začne sa topiť a náhle si všimnete škvrn na oblečení. Nevadí. Namočte oblečenie do studenej vody po dobu 10 minút, pridajte prostriedok na umývanie riadu, a potom klasicky vyperte.
 2. Aspirín
  Aspirín si poradí so škvrnami od potu. Naplňte pohár teplou vodou a štyrmi rozdrvenými tabletami. Navlhčite týmto roztokom škvrny a nechajte pôsobiť 2 hodiny. Potom normálne vyperte.
 3. Mlieko
  Ak zmiešate 1 liter mlieka a 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy, je to vynikajúci roztok, ktorý odstráni škvrny od čučoriedok. Nechajte veci po dobu 2 hodín v tejto zmesi a potom opláchnite a umyte v mydlovej vode.
 4. Škvrny od dezodorantu
  Večný problém žien – škvrny od deodorantu na oblečení. Ak chcete odstraňovať tieto škvrny, musíte len na tkaninu aplikovať krém na holenie a nechať 20 minút pôsobiť. Potom ju jednoducho vyperte.
 5. Vlhčený obrúsok
  Stáva sa, že neviete, odkiaľ škvrny pochádzajú a ako ich odstrániť. Čo musíte urobiť v tomto prípade? Štetcom škvrnu oprášiť a potom ju zotrieť vlhčeným obrúskom. Potom vyperte na 30 stupňov.
 6. Citrónová šťava
  Táto prísada Vám pomôže odstrániť stopy malín, čučoriedok, hrozna a ďalších druhov ovocia a čokolády. Vytlačte šťavu z citróna, premiešajte s octom v pomere 1: 1. Potom naneste na škvrnu.
 7. Ocot
  Na kečup? Jedine ocot. Namočte bielizeň do studenej vody. Potom vytiahnite, naneste ocot a potom klasicky vyperte.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:  vrutmilife.com

You Might Also Like