Gašparovič bez servítky: OSTRO sa pustil do Matoviča a TOTO mu odkazuje!

Bývalý prezident Ivan Gašparovič zhodnotil začiatok vládnutia novej vlády Igora Matoviča s tým, že už počas prvých týždňov sa podľa neho ukázala Matovičova povaha „narcisa“.

 

Gašparovič si myslí, že premiér Igor Matovič (OĽaNO) si ešte stále neuvedomil, že už nie je opozičným poslancom a politikom bez akejkoľvek zodpovednosti, ale premiérom nesúcim zodpovednosť za štát a jeho občanov. „Na to nemôže, ako sám často hovorí, stačiť iba jeho ‘vlastný rozum’.“

Uviedol, že Matovič má podľa neho „povahu narcisa“ a to je dôvod, prečo chce byť stále vnímaný pozitívne, hodnotený a ocenený. „Ak sa mu pozitívneho ocenenia nedostáva, uráža sa a hľadá odplatu,“ tvrdí skúsený politik Gašparovič.

„Pán premiér si musí uvedomiť, že nie je ‘ministrom propagandy’ a vláda má aj rezortných ministrov. Tí stoja v čele jednotlivých oblastí a zodpovedajú za ne a treba ich tak vnímať,“ uviedol exprezident ku štýlu mediálnej komunikácie premiéra Matoviča.

 

 

Ivan Gašparovič, je bývalý, v poradí tretí prezident Slovenskej republiky. Vo svojej funkcii pôsobil od roku 2004, ako prvý slovenský prezident bol zvolený v dvoch nasledujúcich volebných obdobiach. Jeho funkčné obdobie sa skončilo 15. júna 2014 nástupom nového prezidenta Andreja Kisku.

 

You Might Also Like