Feng Shui pravidlo: Neskladujte nikdy nič pod posteľou. Okrem jednej veci!

Experti na filozofiu feng shui hovoria, že keď ležíte alebo spíte na posteli, vaše podvedomé myslenie sa otvorí a absorbuje energiu z okolia.

To je hlavný dôvod, pre ktorý sa odporúča neukladať nič pod vašu posteľ. Je tu však výnimka.

Podľa Feng shui by priestor pod posteľou mal zostať nevyužitý, aby mohla energia voľne prúdiť a prechádzať celým vašim telom po dobu čo odpočívate alebo spíte.

Každá vec, ktorú skladujete, má svoju energiu, ktorú môže vaše podvedomie počas spánku nasávať. A to je vo väčšine prípadov hlavná príčina toho, že ste nevyspatí alebo unavení aj napriek tomu, že spíte viac ako 8 hodín.

Navyše priestor pod posteľou by mal zostať nielen prázdny, ale treba ho aj pravidelne čistiť od nečistôt a prachu.

A však ako u všetkého, aj tu existuje jedna výnimka, je ňou takzvaná „truhla s pokladom“.

Čo to je?

Truhla s pokladom je špeciálny nástroj vo filozofii Feng Shui na posielanie vašich prianí zatiaľ čo telo odpočíva. Vďaka tejto truhle je veľmi pravdepodobné, že sa želanie splní.

Ako by mala vyzerať truhla s pokladom?

Truhla nemusí byť doslova truhlica, stačí nejaká krabica. Mali by ste však vedieť, že jej kvalita je veľmi dôležitá, pretože vyvolá buď vyššiu, alebo nižšiu vibráciu.

Truhla s vekom bude vyžarovať bezpečnú stabilnú energiu. Truhla bez veka sa bude vyznačovať „otvorenou“ energiou. Obe sú v poriadku – závisí to od toho, čo chcete získať.

Drevo – znamená zem a udržuje energiu, aktivitu a rast

Zlato alebo drahé kamene – zvyšujú energiu bohatstva

Hlina alebo keramika – umocňuje energiu, silu pozornosti a starostlivosti

Čo dať do truhly?

Predtým, než niečo umiestnite do truhly, mali by ste sa sami seba opýtať: čo by ma urobilo štastným / šťastnou?

Úlohou je tu nájsť predmety, čo budú zvyšovať vaše šťastné chvíle a priťahovať veci, ktoré v živote chcete. To znamená, že je potrebné do nej vložiť veci podporujúce vaše túžby, ktoré chcete alebo si prajete, aby sa splnili.

Pokiaľ chcete mať veľký majetok, vložte do truhly rôzne účty, zlaté šperky, mince alebo kryštály. Vyhýbajte sa však bežným minciam.

Ak chcete pritiahnuť lásku, vložte do truhlice prírodné vonné látky, červené sviečky, bylinky a vonné krémy.

Nezáleží na jej presnom mieste, stačí keď umiestnite pod posteľ. Odteraz budete priamo napájať svoju energiu vecami, ktoré ste si vložili do truhly.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like