Farmári sa po odchode Mateja netešili dlho: Na scéne je NOVÝ nepriateľ!

Na Farme sa po dusnom konflikte konečne upokojila atmosféra a všetci si mohli vydýchnuť. Po tanci a natešenom speve je ale opäť po zábave. Na scéne sa totiž objavuje nový nepriateľ, ktorý bol až doteraz nekonfliktný.

Farma sa stala svedkom veľmi nepríjemného konfliktu medzi Matejom a Rasťom, ktorý skončil krátkym odchodom farmára do nemocnice. Statný západniar bol po útoku definitívne vyradený z hry a musel si po porušení pravidiel okamžite zbaliť kufre. Priazeň mu však počas incidentu stihli prekvapivo prejaviť Vlado, Robiňo či Iveta, ktorí sa dostali do nemilosti divákov.

Vypadnutie Mateja ale neskrývane potešilo viacerých na statku. Rado začal tancovať na stole, kým Kika s Romanou si veselo spievali. Nálada na Záhorí sa tak zjavne upokojila a zdalo by sa, že farmári si budú môcť užívať pokoj a ničím nerušené šťastie.

Idylku sa ale takmer okamžite rozhodne narušiť nový nepriateľ. Z doposiaľ pokojného a takmer neviditeľného farmára Vlada vypadnú slová, ktoré ostatných poriadne zaskočia. Vo videu totiž oznámil Radovi, že sa ho chystá oslabiť cez vyradenie Kiky. Následne sa zrejme zameria priamo na ukončenie Popradčana v hre o 75-tisíc. V najbližších dňoch ide zjavne do tuhého a kamarátstva pôjdu zrejme čoskoro bokom.

Farmári sa tešia po vypadnutí Mateja

 

Na Farme sa ale ukázal nový nepriateľ

 

 

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza

You Might Also Like