Fantastická premena Adriany vyráža dych: Schudla úžasných 59 kíl!

Televízia Markíza pred pár hodinami odvysielala ďalšiu epizódu druhej série úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Hviezdou príbehu sa tentokrát stala Adriana, ktorá si v priebehu roka musela prejsť bolestivými prekážkami. Nakoniec však dosiahla svoj cieľ a opäť nadobudla chuť užívať si život.

Adriana Kiss Roháriková vážila 135 kilogramov, keď sa rozhodla zatočiť s nadbytočnou váhou s pomocou trénera Maroša Molnára. Matka štyroch synov sa naplno pustila do cvičenia a dodržiavania stravy, pričom nepoľavila ani pri vážnych rodinných problémoch.

38-ročná žena, ktorú priatelia prezývajú “Kiška“ má totiž dvoch nevlastných synov Adama a Tomáša, s ktorými nemal jej manžel Robo dobrý vzťah. Odzrkadlilo sa to aj na jej váhe, keďže bola v strese a kilogramy nešli dole. Snahe schudnúť tiež nepomohlo, keď jej o 13 rokov starší manžel musel podstúpiť operáciu očí z dôvodu šedého zákalu.

 

Učiteľka angličtiny sa tak musela starať o milovanú polovičku, dvoch 10-ročných synov, domácnosť a riešiť situáciu s nevlastnými deťmi. Medzi manželmi dokonca došlo k ostrej hádke, pri ktorej dostala Adriana facku od svojho partnera. Tento čin odsúdil i Maroš, ktorý to označil za neprípustné.

Dvojica sa dohodla, že na svojom vzťahu zapracuje a bude sa snažiť všetky svoje problémy vyriešiť pokojne. Neostávalo už nič iné, ako sa pochváliť novou postavou účinkujúcej pri finálnom vážení. Na pódiu sa objavila prekrásna dáma, ktorá schudla úžasných 59 kilogramov. Vyzerala omnoho šťastnejšie a konečne sa tešila zo svojho úžasného úspechu.

 

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Extrémne premeny Slovensko, markiza.sk

You Might Also Like