Fajčíte? Tento návod vám pomôže prečistiť pľúca už za 72 hodín

V dnešnej dobe sa ešte nájdu ľudia, ktorí si myslia, že keď nefajčia, ich pľúca sú úplne čisté a zdravé. To je však omyl! Fajčiari nemusí byť jediní, ktorí s pľúcami môžu mať problém.

Aj pasívne fajčenie a znečistené ovzdušie môže mať na pľúca veľmi negatívne účinky, a to aj u detí. Návod, ktorý vám dnes prinášame, je síce výhradne pre fajčiarov, ale dokáže pomôcť všetkým, ktorí o jeho účinky stoja.

Tento návod vám pomôže dokonale prečistiť zanesené pľúca už do 3 dní. Tiež je dôležité pred začatím tejto „liečby“ minimálne dva dni dopredu vysadiť všetky mliečne výrobky, pretože tie dokážu spomaliť proces uzdravovania pľúc. Ďalej postupujte krok po kroku.

 

 

1. Ráno pred raňajkami si vytlačte dva citróny do 300 ml vlažnej vody a vypite ju. Lepšie sa vám váš metabolizmus ráno naštartuje.

2. Ako dopoludňajšiu desiatu si pripravte 300 ml mrkvovej šťavy. Je dôležité, aby to bola čerstvá šťava z čerstvej mrkvy.

3. Na obed vypite 400 ml šťavy buď z repy, petržlenu, mandlí, paradajok alebo fíg. Proste z niečoho, čo obsahuje veľké množstvo draslíka.

4. Pred spaním si doprajte znovu 400 ml džúsu, v tomto prípade ale brusnicového. Brusnice majú pozitívne výsledky v boji s baktériami, ktoré sa v pľúcach nachádzajú.

5. V priebehu dňa vypite 300 ml buď ananásového, alebo grapefruitového džúsu, pokojne zriedeného s vodou. Záleží na vašej chuti. Ananás aj grapefruit majú antioxidačné účinky, ktoré k prečisteniu pľúc a celého organizmu výrazne pomôžu.

6. Počas tohto ozdravného procesu si každý deň pripravte horúcu kúpeľ, aspoň na 20 minút.

7. Dobrým pomocníkom pri očiste pľúc je eukalyptový olej. Vezmite si hrniec s horúcou vodou a kvapnite do neho 5-10 kvapiek oleja a inhalujte tak dlho, kým voda úplne nevychladne.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like