Eva Pilarová († 80) zomrela na zlyhanie obličiek: Posledná rozlúčka sa kvôli koronavírusu konať nebude.

Legendárna speváčka Eva Pilarová odišla do hudobného neba v sobotu ráno vo veku osemdesiatich rokov. Zdravotné problémy spevácku ikonu trápili od roku 2018, kedy si nešťastne zlomila rameno a stehennú kosť.

 

Následne bola Pilarová pripútaná na lôžko a problémy so stupňovali. Nakoniec jednej z najlepších českých speváčok zlyhali obličky. Bohužiaľ sa kvôli koronavírusu nebude konať posledná rozlúčka.

Ikona 60. a 70. rokov Eva Pilarová trávila posledné dni v Domove svätého Karola Boromejského v pražských Řepích. Zdravotné problémy sa u speváčky začali objavovať v roku 2018, kedy si doma veľmi nešťastne zlomila rameno a stehennú kosť. Po operácii bola Pilarová pripútaná na lôžko a po operácii obličiek sa jej zdravotný stav nezlepšoval. Bohužiaľ legendárnej speváčke nakoniec zlyhali obličky a navždy odišla v sobotu v skorých ranných hodinách do speváckeho neba.

V posledných chvíľach držal za ruku Evu Pilarovú jej manžel Jan Kolomazník . “Ďakujem jej za to. Je to strašne ťažké, boli sme spolu tridsaťpäť rokov, ”

Posledná rozlúčka s Evou Pilarovou sa vzhľadom na situáciu ohľadom koronavírusu konať nebude. “Vzhľadom k opatreniam súvisiacim s vyhlásením núdzového stavu nebude možné uskutočniť posledná rozlúčka, “O smrti sme spolu nikdy nehovorili. Ale bola silne veriaca a chodila do strahovského kostola, ktorý je blízko nášho bydliska. Až to bude možné, usporiadam omšu, ”  dodal.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

PRIDAJTE SA K NÁM!

You Might Also Like