Dr. Hardin B. Jones hovorí: „Ľudia nezomierajú na rakovinu, zomierajú na chemoterapiu!

Keď je človek chorý, nemôže si vybrať, pretože v boji proti hrozným chorobám sú všetky prostriedky dobré. Tiež je potrebné, aby sa takýto človek dozvedel o svojej onkologickej diagnóze, a potom mu ponúknuť to najlepšie z najlepších liekov – chemoterapiu. Ale len tí, ktorí to zažili na vlastnej koži vedia, že pacienti, ktorí podstúpia chemoterapiu z väčšej časti zomrú strašnou a bolestivou smrťou, no nie je to z rakoviny…

Profesor Hardin B. Jones tvrdí, že akákoľvek chemoterapia je zlá. Na univerzite v Kalifornii sa už 25 rokov venuje vplyvu chemoterapie na telo pacienta pri liečbe rakoviny.

K takémuto záveru prišiel: „Ľudia, ktorí odmietli chemoterapiu, žijú v priemere o 12 rokov dlhšie, ako tí, ktorí užívajú lieky. Okrem toho, ľudia, ktorých liečia chemoterapiou zomrú do troch rokov a mnohí z nich aj v priebehu niekoľkých týždňov po začatí liečby.“

Ukazuje sa, že rakovina nie je nič iné, ako biznis pre lekárov, nemocnice a farmaceutické spoločnosti. Netvrdíme, že chemoterapia je neúčinná. Nie je však veľkým tajomstvom, že je to skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze na chorých ľuďoch.

„Pacienti s rakovinou prsníka, ktorí odmietajú konvenčnú liečbu žijú 4x dlhšie ako tí, ktorí podstúpia bežnú liečbu. To je niečo, o čom v médiách nebudeme nikdy počuť a aj naďalej sa bude šíriť mýtus o tom, že chemoterapia je najlepší liek v boji proti rakovine!“ – tvrdí profesor.

V skutočnosti to nie je nič nové, že pravda o úmrtnosti na rakovinu nie je propagovaná. Koniec koncov, mnohí, čo údajne na rakovinu zomreli, nezomreli kvôli chorobe, ale na dôsledky liečby zahrňujúca chemoterapiu a ožarovanie.

Etapy chemoterapie predstavujú obrovské peniaze, ale výsledok nie vždy splní posledné nádeje umierajúceho človeka. Drahé a nie vždy účinné lieky môžu pacientovi poskytnúť len niekoľko mesiacov života alebo aj urýchliť príchod smrti.

„Chemoterapia funguje tak, že zabije zdravé bunky tela skôr, ako budú mať čas zničiť tie rakovinové,“ hovorí Dr. Jones.

Prípravky na chemoterapiu robia v tele skutočný boj: lieky ničia aj to zdravé, aj to choré a vyvíjajú na telo neskutočný tlak.

Pečeň nespolupracuje, je preplnená mŕtvymi bunkami a jednoducho prestane normálne fungovať. Podobné procesy sa vyskytujú aj v iných strategicky dôležitých orgánoch, pričom pacienti nemajú žiadnu šancu.

Allen Levin, vedúci amerického Národného centra pre výskum úmrtí sa tiež vyjadril k tejto problematike: „Väčšina pacientov s rakovinu zomiera tesne po chemoterapii. Prešlo už viac ako 10 rokov kedy sa dokázalo, že tieto toxické látky sú nevhodné ne liečbu rakoviny hrubého čreva, rakovinu pľúc či rakoviny prsníka. Aj napriek tomu sa chemoterapia používa na boj s takýmito nádorom.“

Napriek tomu, že chemoterapia je zlatým štandardom onkológie, percento prežitia po tomto postupe predstavuje iba 2%. Ak vy alebo vaši blízki ste vstúpili do boja s touto hroznou chorobou, nemusíte hneď slepo súhlasiť lekármi, ktorí vám ponúkajú možnosť začať s liečbou pomocou chemoterapie. Váš život závisí od tohto rozhodnutia a preto by ste ho nemali zverovať pochybným špecialistom.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like