Domáci recept na bielenie zubov, ktorý tromfe všetky doterajšie spôsoby! Pozrite si video s touto krásnou bloggerkou.

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí míňajú veľa peňazí v snahe dosiahnuť belšie zuby? Kupujete si rôzne bieliace pasty a prípravky? My áno, ale zistili sme, že sú zbytočne drahé a niečo, čo máme všetci doma, môže pomôcť úplne rovnako, ale za minimálnu cenu.

Chcete vedieť, čo to je? Tak čítajte ďalej.  Blogerka Farah Dhukai sa venuje móde, kráse, rôznym skrášľovacím experimentom a líčidlám. Prezentuje sa hlavne na Instagrame, kde má už viac ako 5 miliónov sledovateľov. Keď si pozriete na jej rady, tak určite pochopíte prečo.

Jedna jej rada sa zaoberá aj bielením zubov. Video, v ktorom skúša tento trik má už viac ako tri milióny pozretí a vyše 10-tisíc komentárov. Jej sledovatelia sa jej často pýtali, čo používa na zuby, keď ich má také biele, a tak sa im rozhodla prezradiť svoje tajomstvo. Tento trik je lacný, bezpečný a podľa jej videí aj účinný. Čo to teda je?

Obyčajná kurkuma a kokosový olej! Budete potrebovať misku, v ktorej zmiešate 1 lyžičku kokosového oleja so štipkou kurkumy. Poriadne ich spolu rozmiešate a pomocou zubnej kefky nanesiete na zuby, ktoré si touto zmesou klasicky vyčistíte. Potom necháte zmes ešte 5 minút účinkovať a nakoniec ústa vypláchnete.

Znie to príliš dobre a lacno na to, aby to bola pravda? Pozrite si profil Farah alebo zmes sami vyskúšajte. Používajte prípravok najčastejšie ako môžete a výsledku uvidíte sami. Žltá kurkuma totiž zanechá zuby po umytí oveľa belšie. Už viac nemusíte kupovať drahé bieliace pasty ani chodiť na profesionálne bielenie. Všetko zvládnete ľahko a s úsmevom doma.

 

You Might Also Like