Domáci liek na bolesti kĺbov, chrbta a zápästia naozaj lieči a funguje!

Snáď každý sa už niekedy v živote stretol s úpornou bolesťou chrbta, ktorá človeka na niekoľko dní takmer paralyzuje. Iní ľudia zase trpia na bolesti končatín, kĺbov, alebo zápästia, čo je tiež nepríjemné.

Ak ste sa niekedy zamýšľali, či existuje nejaká prevencia proti týmto bolestiam, ktorú by bolo možné pripraviť doma, vyskúšajte tento postup. Môžete udržiavať svoje kosti a kĺby zdravé veľmi ľahko.

 

Postup

Zakúpte 150 gramov želatíny. Večer rozmiešajte 2 čajové lyžičky / 5 g želatíny v studenej vode a nechajte stáť celú noc. Nedávajte však do chladničky. Po prebudení vypite rozpustenú želatínu pred jedlom alebo raňajkami. Tí, ktorí si chcú urobiť zmes chutnejšiu, môžu pridať med, jogurt, kyslú smotanu či džús.

Pokračujte takto každý deň po dobu jedného mesiaca. Už po týždni ucítite úľavu. Liečba môže trvať iba jeden mesiac, ale môže byť znovu zopakovaná po jednom semestri.

Želatína je v skutočnosti produkt živočíšneho pôvodu, stimuluje rast spojivových tkanív a obsahuje účinné aminokyseliny. Taktiež posilňuje kĺby a srdce, podporuje metabolickú funkciu, zlepšuje duševné schopnosti, zaisťuje pružnosť pokožky a posilňuje väzy. Zabraňuje osteoporóze, zlepšuje štruktúru pokožky a vlasov, napríklad domáci šampón zo želatíny je skvelý pre všetky typy vlasov.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mindenegyben.com

You Might Also Like