Domáca procedúra proti suchým a škaredým rukám pre každú ženu

Ruky sú vizitkou každej ženy. Keďže sa dennodenne stretávame s umývaním riadu a rôznymi chemickými prostriedkami na čistenie domácnosti.

Naviac ich vystavujeme ultrafialovému žiareniu, zažívame hormonálne zmeny čo sa na našich rukách tiež odráža. To všetko prispieva k predčasnému starnutiu, aj nadmernému vysušeniu pokožky rúk.

Dnes som si pre vás pripravila recept, vďaka ktorému budú vaše ruky opäť krásne a nemusíte ani nikam chodiť, pretože túto masku zvládnete aj v pohodlí domova.

Účinne bojuje proti vráskam , vysušenie, záderom a pigmentovým škvrnám.

Budete potrebovať:

   • rozmixované ovesné vločky
   • horúcu vodu
   • kyslú smotanu
   • olivový olej


Postup:

Vločky nasypte do vriacej vody v pomere 1: 1. Pridajte lyžicu kyslej smotany a rovnaké množstvo olivového oleja. Všetko dôkladne premiešajte. Zmes nechajte trocha vychladnúť a nalejte do gumových rukavíc.

Rukavice majte na rukách približne 15 až 20 minút a po aplikácii si ruky dôkladne umyte mydlom a teplou vodou a nakrémujte.

Masku aplikujte 2-krát týždenne , kým nebudú vaše ruky opäť vo forme. Už po prvej aplikácii tejto hydratačné masky však budete vidieť prvé výsledky.

Ruky budú jemné, pokožka mäkká a pružná a drobné ranky sa rýchlo zahoja. Podeľte sa o tento skvelý recept aj so svojimi priateľkami.

 

You Might Also Like