Domáca procedúra proti suchým a škaredým rukám pre každú ženu

Ruky sú vizitkou každej ženy. Keďže sa dennodenne stretávame s umývaním riadu a rôznymi chemickými prostriedkami na čistenie domácnosti.

Naviac ich vystavujeme ultrafialovému žiareniu, zažívame hormonálne zmeny čo sa na našich rukách tiež odráža. To všetko prispieva k predčasnému starnutiu, aj nadmernému vysušeniu pokožky rúk.

Dnes som si pre vás pripravila recept, vďaka ktorému budú vaše ruky opäť krásne a nemusíte ani nikam chodiť, pretože túto masku zvládnete aj v pohodlí domova.

Účinne bojuje proti vráskam , vysušenie, záderom a pigmentovým škvrnám.

Budete potrebovať:

   • rozmixované ovesné vločky
   • horúcu vodu
   • kyslú smotanu
   • olivový olej


Postup:

Vločky nasypte do vriacej vody v pomere 1: 1. Pridajte lyžicu kyslej smotany a rovnaké množstvo olivového oleja. Všetko dôkladne premiešajte. Zmes nechajte trocha vychladnúť a nalejte do gumových rukavíc.

Rukavice majte na rukách približne 15 až 20 minút a po aplikácii si ruky dôkladne umyte mydlom a teplou vodou a nakrémujte.

Masku aplikujte 2-krát týždenne , kým nebudú vaše ruky opäť vo forme. Už po prvej aplikácii tejto hydratačné masky však budete vidieť prvé výsledky.

Ruky budú jemné, pokožka mäkká a pružná a drobné ranky sa rýchlo zahoja. Podeľte sa o tento skvelý recept aj so svojimi priateľkami.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like