Doktori vypustili von článok o kombinácií 3 potravín, ktorá vám vráti zrak a vyčistí pečeň.

Stres, nedostatok fyzickej aktivity, zlá strava a toxíny v životnom prostredí prispievajú k rozvoju chronických ochorení. Podľa centra pre kontrolu a prevenciu môže riziko vzniku chronických ochorení, ako je srdcové ochorenia, cukrovka, rakovina a mŕtvica, pomáha to, že zvolíme menej škodlivý štýl života…

 

CDC hovorí, že nedostatok pohybu a fyzickej aktivity, zlá výživa, fajčenie a nadmerné pitie alkoholu spôsobuje mnoho chorôb.

Jednoduché zmeny vo vašom životnom štýle môžu znamenať roky pre váš život. Ak chcete začať, mali by ste sa rozhodnúť jesť organické produkty, rastlinná jedlá, pravidelne cvičiť a vyhnúť sa cukru, alkoholu a fajčenia.

Kombinácia týchto troch potraviny vám môže pomôcť zlepšiť vaše zdravie, zlepšiť funkciu pečene a dokonca zlepšiť váš zrak. Vôbec nie je na škodu, ak pridáte
tieto 3 jednoduché potraviny do vašej stravy a výhody vás prekvapia.

Jedzte viac mrkvy

Všetci vieme, že mrkva je dobrá pre vaše oči. Je to preto, že mrkva obsahuje vatamín A. Tento vitamín je nevyhnutný na to, aby pomohol očiam premeniť svetlo na signál, ktorý prenáša do mozgu.

Jedzte viac červenej repy

Červená repa je plná antioxidantov a protizápalových látok, ktoré pomáhajú očistiť pečeň, posilnia funkciu mozgu a tiež zlepšujú krvný obeh a vyvážujú krvný tlak.

Jedzte viac pomarančov

Jeden veľký pomaranč má 163% denných potrieb vitamínu C. Tento vitamín je dôležitý pre vaše telo, pretože vstrebáva železo a je tiež rozpustný vo vode. Podporuje
zdravý rast a vývoj. Pretože vaše telo nevytvára ani neuchováva vitamín C, je dôležité tento vitamín zahrnúť do stravy. Navyše pomaranč chráni aj pred mŕtvicou.

Recept:

 2 mrkvy
1 červená repa
4 pomaranče

Postup:

Zmiešajte prísady do mixéra a tento džús potom ihneď vypite. Mal by byť konzumovaný každé ráno na prazdny žalúdok, aby pomohol vyčistiť hrubé črevo a pečeň.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like