Dokonca aj sám Hitler sa bál napadnúť túto krajinu… Jej vojenskú zanietenosť by im závidela nejedna krajina. Dokonca sa nachádza blízko nás

V nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme krajinu, v ktorej je vojsko a obyvateľstvo nerozdeliteľné. Určite si myslíte, že je reč o Amerike, Rusku, Izraeli alebo Severnej Kórei, ale nie je, tak dávajte pozor! Predstavte si takú krajinu, v ktorej je skoro každý muž aj vojakom, krajina kde od štátu dostaneš zadarmo jednu zbraň, keď dovŕšiš 50 rokov života.

 

V tejto krajine aj odporúčajú aby si si kupoval zbraň, dokonca na ňu dostaneš aj zľavu. Krajina kde za 4 hodiny mobilizujú 650 tisíc vojakov  a za dva dni tvorí armáda až 1,7 miliónov vojakov. Môže sa prirovnať k Amerike kde za tú dobu vedia mobilizovať 1,3 miliónov vojakov.

Táto krajina sa nachádza na takom mieste, kde je veľa hôr a tieto hory sú ako hradby. V strede hôr sú vytvorené tunely cez ktoré sa dá dostať na všetky body v krajine bez toho aby si vás niekto všimol. Táto krajina s tvrdým vojskom sa nachádza na takom mieste, ktoré by si nikto nepredstavoval, v srdci Európy, Švajčiarsko!

Každý muž žijúci vo Švajčiarsku je povinný dokončiť vojenský výcvik ktorý trvá 3 mesiace. To je dostatočná doba na to aby sa z mladíka stal zodpovedný muž. Po vojenskom výcviku každý muž dostane jednu zbraň a vojenskú uniformu, ktoré si potom doma budú strážiť. Periodicky ich volajú naspať na vojenský výcvik aby nezabudli čo sa naučili a aké povinnosti majú.

Jeden 32 ročný muž je 7 krát privolaný naspať do armády a vždy tam je 3 týždne. A v priebehu budúcich 10 rokov ho ešte 3 krát  znova zavolajú naspať na dobu dvoch týždňov. A aj v priebehu budúcich 10 ich rokov ešte 1 krát sa musí vrátiť na dobu dvoch týždňov. Keď Švajčiarsky muž dovŕši 51 rokov, tak sa oficiálne stane súčasťou armády a je povinný vrátiť spať štátu zbraň a vojenskú uniformu.

Vojenskú službu nikto nemôže odmietnuť, dokonca ani bankéry a milionári. Vlastne vojenská služba je dobrá príležitosť pre osvojenie užitočných vecí. Vo Švajčiarsku je vojenský rozpočet 7,2 miliárd dolárov, v ktorom je zahrnuté 800 pancierovaných tankov a 350 vojenských lietadiel!

Civilné obyvateľstvo je plne ozbrojené. Štatistiky ukazujú, že Švajčiarske obyvateľstvo úplne legálne má 1,5 miliónov polo-automatických zbraní a 2 milióny strelných zbraní.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:bidista.com

 

You Might Also Like