Dlhodobo ma trápili kŕčové žily ale nič nepomáhalo. Kamarátka mi preto poradilo túto vec a okamžite to zabralo

Maria Fjodorovna celý svoj život prežila pri sporáku, pracovala ako kuchárka viac ako 20 rokov. Do dôchodku si priniesla chorobu z práce – kŕčové žily. Začali byť opuchnuté, zapálené a bolestivé. Skúšala rôzne lieky, mastičky a uchýlila sa aj k alternatívnej medicíne. Trvalo jej mnoho času, kým našla riešenie svojho problému.

Ľudový liečitelia poznajú stovky metód, ako liečiť kŕčové žily. Ako si však z toho množstva vybrať naozaj účinný recept? Našťastie sme si pre vás pripravili niekoľko riešení!

  1. Zelené paradajky

Liečba pomocou tejto zeleniny je úplne jednoduchá: narežte si paradajku na dve časti, jednu polovicu priložte na zapálené žily a držte, kým nepocítite pálenie. Vezmite paradajku a opláchnite ju studenou vodou. Potom opakujte postup s druhou polovicou paradajky 4x denne. Po 3 týždňoch pravidelného používania sa žilové uzly zblednú a zmäknú.

  1. Hlina

Procedúra s modrou hlinou vám zaberie 2 hodiny. Najskôr si rozpustite hlinený prášok vo vode, aby vám vznikla konzistencia hustej smotany. Natrite si postihnuté miesto 2 cm vrstvou a zabaľte si nohy do froté uteráka. Následne hlinu zmyte vodou. Procedúru vykonávajte každý deň po dobu 1,5 mesiaca.

  1. Med

Schválené našimi babičkami! Po kúpeli si naneste med na nohy a už po 7 dňoch uvidíte, ako malé žilky pomaly miznú.

  1. Chmeľ

Chmeľ dokonale tonizuje ľudský organizmus. Zakúpte si chmeľový čaj, pite ho na zdravie a robte si z neho obklady na choré žily.

  1. Gaštany

Ľudoví liečitelia tvrdia, že pagaštan konský má nezastupiteľné miesto v domácej liečbe kŕčových žíl. Vezmite si gaštany a očistite ich od šupy. Namočte ich do 200 ml vodky a uchovávajte na tmavom mieste po dobu 2 týždňoch. Následne môžete začať s liečbou – užívajte 30 kvapiek tejto tinktúry vždy po jedle jeden celý mesiac.

  1. Mäta

Zalejte si 1 ČL mäty 100 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 20 minút. Preceďte, pridajte do toho 100 ml srvátky a dôkladne premiešajte. Hotovo! Nápoj konzumujte 3x denne 30 minút pred jedlom po dobu 2 týždňov.

  1. Včelí vosk

Lekári jednohlasne odporúčajú masť! Vezmite si včelí vosk, propolis a olivový olej v pomere 2:1:1 a natierajte si tým nohy každé ráno a večer. Výsledok vás milo prekvapí!

  1. Populárna mastička

Vyrobte si domácu masť zmiešaním šťavy z aloe vera, cibuľovej šťavy, ichtyolovej mastičky, Višňevského balzamu, tekutého mydla, medu a bravčovej masti (bez soli).

Všetky ingrediencie si zmiešajte v rovnakom pomere, zahrejte na panvici a opatrne vymiešajte dohladka. Mastička bude pripravená, hneď ako sa ochladí. Odporúča sa používať 3x denne.

Nezabudnite, že pomáha len v prípade komplexného liečenia krčných žíl a preto sa o tom poraďte aj s vaším lekárom.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like