Dievča (28 kg) porazilo anorexiu vďaka jedinej potravine! Dnes je z nej kočka! FOTO

Annie Windley (21) bojovala v puberte s ťažkou formou anorexie. Potom ale prišla na chuť jedinej potravine, ktorá jej pomohla poraziť zákernú chorobu…

Annie sa v pätnástich rokoch dostala na okraj vlastných síl. A to kvôli chorobe zvaná anorexia, s ktorou sa stretáva mnoho dievčat v jej veku. Keď uvidíte staré fotografie, poviete si, že toto nemohlo dobre dopadnúť. Annie je živým dôkazom, že takmer nikdy nie je neskoro.

 

A čo ju zachránilo? Boli to čokoládové guľôčky známej švajčiarskej spoločnosti. Tie jej totiž chutili toľko, že vďaka nim síce nezačala veľmi priberať, ale postupne sa jej aspoň začala vracať chuť k jedlu.

Nedlho nato sa rozhodla začať stravovať zdravo aj cvičiť, a tak sa z nej postupom času stala sexy, sebavedomá žena s peknými krivkami. A ak sa pýtate, kde vzala taký bujný dekolt, tak tam museli pomôct ručičky šikovného chirurga. Výsledok ale musí stáť za to!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like