Detaily samovraždy Adriána (†17): Mamu mu v mobile našla tieto správy!

Dňa (26.11) sme vás informovali o mladom futbalistovi Adriánovi, ktorý vyskočil z okna internátu. Pri páde utrpel devastačné zranenia a po pár hodinách v nemocnici nakoniec zomrel. Jeho zúfalá matka sa rozhodla prezradiť, čo našla v telefóne študenta, ktorý jej vrátili policajti.

Adrián mal 17 rokov, keď sa rozhodol dobrovoľne ukončiť svoj život skokom z okna internátu. Dopadol na nohy, pričom si spôsobil devastačné zranenia panvy a pľúc, ktorým v nemocnici nakoniec podľahol. Mladík bol nádejným futbalistom v Ružomberku a po jeho smrti sa začalo čoraz viac skloňovať slovo šikana.

Spoluhráči si ho mali doberať, čo potvrdil aj samotný manažér klubu. V šatni tak medzi športovcami nepanovali najlepšie vzťahy. Potvrdzuje to aj najnovšie vyjadrenie smútiacej matky Silvie. V mobile svojho syna, ktorý dostala naspäť od policajtov totiž našla výhražné správy.

Rozhodla sa konať a kontaktovala políciu, pričom sa nechcela bližšie vyjadrovať, aby nemarila vyšetrovanie. Silvia však uviedla, že v budúcnosti toho má v pláne povedať určite viac a objasní detaily smrti Adriána, ktoré sú nateraz utajené.

Zdroj: sport24.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Adrián S., Silvia S., MŠK Námestovo

You Might Also Like