Dara Rolins poriadne prekvapuje: Vianoce so svojím expartnerom!

Vianoce sú pre známu speváčku Daru Rolins krásnym obdobím, ktoré nadovšetko miluje. Aj napriek tomu, že má v priebehu najkrajších sviatkov roka najviac práce, na štedrý deň sa teší dvojnásobne. Konečne si totiž môže vydýchnuť a nachvíľu sa zastaviť. Pri štedrovečernej večeri však nebude sama s dcérkou.

Pre Daru sú vianočné sviatky extrémne bláznivým obdobím. Koncertov aj ďalších pracovných povinností je viac ako bežne, no potom si môže na pár dní zadovážiť sladký odpočinok. Speváčke však Vianoce oficiálne začínajú 23. decembra, keď má štedrovečernú večeru s bývalým partnerom Matejom Homolom a ich spoločnou dcérkou Laurou.

Je zrejmé, že medzi expartnermi panujú veľmi dobré vzťahy. Potvrdzuje to aj nedávny vianočný koncert speváčky, keď jej Homola na pódiu daroval ružu a vrúcne objatie. Zo spoločného večera vznikol aj rodinný záber. ,,Dnes máme generálku na Vianoce, už tradične o deň skôr s Matejom a Laurou. Všetkých vás pozdravujeme a prajeme pokojné sviatky. Šťastné a veselé Vianoce,“ popriala Dara na sociálnej sieti.

 

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook/Dara Rolins

You Might Also Like