Ďalšia rana pre Petru Vajdovú: Jej manžel dostal za alkohol tvrdý TREST!

Začiatkom októbra sa prevalil ďalší škandál v rodine Petry Vajdovej. Jej manžel Martin totiž sadol v práci za volant kamióna s 1,75 promile alkoholu v krvi. Jeho exces krátko po liečení má teraz nečakanú dohru a muž si vypočul tvrdý trest.

Začiatkom októbra sa na verejnosť prevalil ďalší škandál v rodine herečky Petry Vajdovej (34), ktorá sa po liečení snaží dostať svoj život opäť do poriadku. Jej manžel Martin (44) však sadol za volant pracovného kamióna s 1,75 promile v krvi. Okrem okamžitého odobratia vodičského preukazu si ale vypočul aj ďalší tvrdý trest.

Ani jeho veľký prešľap krátko po opustení liečebne však ich čerstvú rodinku s malým Martinkom nerozbil a Petra stojí naďalej po jeho boku. Je však otázne, z čoho bude mladá rodina žiť, keďže muža potom, ako šoféroval opitý, nedávno vyhodili z práce: “Vyhodili ho. Alkohol je pri tejto profesii neprípustný. Prišiel si vypratať auto a zamestnávateľ sa s ním rozlúčil,” potvrdil zdroj z okolia pre Nový Čas smutnú správu.

Petra sa tak bude musieť zrejme vrátiť do divadla či televízie o čosi skôr, aby sa postarala o nejaký príjem. Už teraz sa pritom pomaličky venuje dabingu a spoluprácu rozbieha aj s televíziou Markíza. Jej manžel si ale bez vodičáku a po vyhadzove pre alkohol tak rýchlo prácu šoféra nenájde a možno bude musieť zmeniť profesiu. Všetko však bude jasnejšie po rozhodnutí súdu.

 

 

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík, Televízia Markíza

You Might Also Like