Dal sa potetovať: Priateľka bola v šoku, keď zistila, čo si nechal jej milý vyobraziť na hruď!

Nechať sa tetovať môže byť chyba. Nikomu to samozrejme neodopierame, ale každý by si mal vopred poriadne rozmyslieť, čo bude zdobiť jeho telo po zvyšok života. Najmä ak sa jedná o podobizeň vašej drahej polovičky…

Určite ste už niekedy videli nepodarené tetovanie. Chyby v texte, v menách, alebo proste len amatérsku kresbičku, ktorej sa bohužiaľ len tak nezbavíte. Avšak aj kvalitne odvedená práca sa môže človeku vypomstiť. Nie je totiž dvakrát rozumné, nechať si vytetovať niečo s menom, alebo dokonca tvárou svojej drahej polovičky. Nikdy neviete, čo sa stane, a takého činu potom môžete ľutovať.

Jedna nemenovaná žena bola z priateľovho tetovania v šoku.

 

Muž, s ktorým chodí cez päť mesiacov, je síce podľa nej dobrý a milý, ale má na svojej hrudi vytetovanú tvár ženy. Na prvýkrát to prehliadala. Myslela si, že ide o nejakú fiktívnu postavu. Keď prechádzala Facebook, zistila, že sa jedná o jeho bývalú priateľku. Všetko sa mu rozhodla poriadne vytmaviť.

Aby to nebolo také jednoduché, vyšlo najavo, že jeho ex totiž nečakane zomrela. Muž si ju nechal vytetovať po smrti na jej počesť. Žene ale vadí, že to nie je nejaké malé tetovanie. Naopak je poriadne veľké. Začína na kľúčnej kosti a končí skoro pri pupku. “Nie je to iba obrovské tetovanie, je veľmi realistické a je to jediné tetovanie, čo má,” vyjadrila sa žena na sociálnej sieti. Navyše spolu chodili len štyri mesiace!

Žene by najskôr nevadilo, keby to bolo niečo nenápadné – napríklad obľúbený citát. Tatérka však bola expertka na portréty a muža tak ľahko presvedčila. Teraz ale nevie čo ďalej. Svojho priateľa miluje a je podľa nej bezchybný, len sa nemôže každý deň pozerať na tvár jeho zosnulej bývalej.

 

 

 

 Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like