Čo si budeme hovoriť, raz za čas je potrebné vykonať očistu, aby telo opäť správne fungovalo a bolo plné života. Pozrite sa preto, ako efektívne vyčistiť svoje črevá!

Nie je to len očistení, ale o úplnom uzdravení Vášho tela. To je to, čo hovorí ľudová medicína o použití ľanových semienok a klinčekov. Pri príležitosti úplného uzdravenia naraz existuje mnoho otázok a pochybností. Ale ak hovoríme o očiste, potom je veľmi efektívna. Hlavné je vedieť, ako a kedy použiť tieto produkty!

Najčastejším typom parazitov v tele sú jednoduché jednobunkové. Počnúc násobením sú hlavnou príčinou najzávažnejších infekcií. Hovorí sa, že zlá osobná hygiena je hlavným dôvodom výskytu parazitov. Existuje však mnoho ďalších faktorov – návšteva krajín tretieho sveta či požití kontaminovaných potravín. Bez ohľadu na dôvod, prítomnosť parazitov v ľudskom tele je vždy sprevádzaná radom príznakov. A vieme, čo Vám pomôže zbaviť sa ich bezbolestne.

Príznaky, ktoré nemožno ignorovať!

Nedávne štúdie ukázali, že 85% dospelej populácie Severnej Ameriky má aspoň jedného parazita v hrubom čreve. Tie potom ovplyvňujú ľudské zdravie, vyvolávajú širokú škálu porúch a ochorení.

  • nadúvanie
  • Alergie
  • kožné ochorenia
  • Poruchu spánku
  • chronickú únavu
  • Bolesť vo svaloch a kĺboch
  • slabú imunitu

Kvôli nevedomosti alebo prostému zdráhaniu, sa mnohí ani nesnažia problém ovplyvniť. Len sa neustále pýtajú, prečo sa cítia tak zle.

Prečo ľanové semienka a klinčeky?

Ľanové semienka znižujú hladinu cukru a cholesterolu a tiež zlepšujú funkciu pečene. Ale ako pomáhajú ľanové semienka bojovať proti parazitom? Keď také semienka spadnú do čreva, nafúknu sa a potom sa pomaly začnú po ňom pohybovať. Takto čistia steny čreva a odstránia všetko škodlivé.

Výsledkom je, že ako hrubé, tak tenké črevo sú vyčistené od hlienu, usadenín a parazitov. A mikroflóra je uvedená do dokonalého poriadku.

Čo sa týka klinčekov, toto korenie je skutočným skladiskom mikroelementov a vitamínov, ktoré sú veľkým prínosom pre celé telo. Ak jete klinček so závideniahodnou pravidelnosťou, môžete zničiť všetky dospelé parazity aj ich larvy. Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny odstraňujú z tela všetky produkty živé aktivity parazitov. Klinček je dokonca nazývaný prírodnou kefou.

Ako na očistu?

Ak sa chcete zbaviť parazitov, musíte pripraviť liečivú kompozíciu z ľanových semienok az klinčekov. Niektoré typy parazitov môžu byť ovplyvnené rýchlejšie ako iné. Preto odporúčame, aby ste v priebehu 1 mesiaca absolvovali túto liečbu prírodnými liekmi.

Príprava a použitie

  1. Zmiešajte klinček a ľanové semienka v pomere 1:10.
  2. Rozdrvte zmes na prášok.
  3. Požívajte ju spoločne s jedlom, alebo samostatne po dobu 30 dní 3x denne.

Takýto liek pomáha zbaviť sa takmer všetkých parazitov. Je obzvlášť účinný v boji proti červom.
Teraz viete, ktoré poruchy parazity môžu v tele spôsobiť. K očiste tela však potrebujete iba 2 prísady a 1 mesiac svojho času. Môžeme Vám zaručiť, že je tento postup prístupnejší ako reklamné prostriedky a bezpečnejší ako väčšina liekov. A hlavne je efektívny!

You Might Also Like