Čo robiť so zbytočným oblečením? Tým, že ho niekomu darujete, nerobíte najlepšie…

Thoughtful sad beautiful blonde woman standing near wardrobe rack full of clothes and choosing dress. Shopping and consumerism or stylist concept. Nothing to wear and hard to decide concept

Čo robíte so starými šatami, keď ich už nepotrebujete? Určite ich vyhodíte alebo odovzdáte iným ľuďom: príbuzným, priateľom alebo známym. To isté robíme s topánkami a inými vecami. Veríme, že tým, že odovzdáme veci druhým, robíme dobré činy.

V staroveku ľudia verili, že osobné veci sú úzko spojené s majiteľom vďaka energii. Vlasy a kusy ľudskej pokožky ostávajú na šatách, topánkach, hodinkách, ozdobách.

Životná energia:


Predpokladá sa, že cez nohy prechádza okolo 80 energetických kanálov. Takže topánky sú vec, ktorou prechádza maximálna životná energia človeka. Keď vaše topánky nosí niekto iný, jeho energetické kanály prichádzajú do kontaktu s informáciami, ktoré boli uložené vo vašich topánkach a menia ich. Riskujete, že podľahnete zlému vplyvu energie.

Nebezpečné veci:


– Klobúky, šatky a iné pokrývky hlavy, ako aj iné kúsky oblečenia, ktoré prídu do kontaktu s vlasmi a hlavou.

– Tričká, mikiny, nohavičky a iné prvky spodnej bielizne.

– Batohy, tašky, peňaženky. Prenos týchto vecí môže vážne ovplyvniť finančnú solventnosť

– Obliečky na vankúše, na paplóny, matrace. Tieto veci sú považované za symbol rodinného blahobytu a pokoja.

Najlepšie je, ak budete používať nové veci bez strachu. Avšak ak sa stále obávate o svoju energiu, potom si môžete veci umyť pridaním práškovej soli do vody a následne do nej ponoríte veci, tak ich zbavíte energie.

Ľudové povery:


1. Poskytnutím oblečenia žobrákom alebo príbuzným s nízkymi príjmami strácate určitú časť energie a môžete sa stať chudobnejším.

2. Nákupom odevov alebo topánok za posledné peniaze, si človek spôsobuje problémy s peniazmi.

3. Keď si oblečiete nové oblečenie na nejaký sviatok, pritiahnete si tým šťastie.

Či už v znamenia veríte alebo nie, je vaša súkromná vec. No naši predkovia im po stáročia verili, takže niečo na tom asi bude. Odporúčame, aby ste z času na čas vykonali rituál čistenia – nazhromaždite 100 nepotrebných predmetov v byte, ktoré odveziete na skládku.

Dávajte si pozor na poškodené veci, na veci, ktoré ste dlho nenosili a ani ich nosiť neplánujete. Kupujete si veci z druhej ruky? Ako sa vyrovnávate s energiou predchádzajúceho majiteľa? Povedzte nám o tom v komentároch.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like