Čo o vás hovorí poloha, v ktorej spíte? Tento TEST vám to povie

O povahe človeka vypovedajú mnohé jeho zvyky, preferencie, chuťové alebo iné náklonnosti.

Zdá sa, že aj poloha, v ktorej človek obvykle spí, môže prezradiť nejaké to tajomstvo o našom správaní a spôsoboch.

1. Na boku s mierne pokrčenými nohami

Ste pokojný a spoľahlivý človek. Nie je ľahké vyviesť vás z miery. Nebojíte sa budúcnosti. Ľudia ako vy sa usmievajú aj v tom najhoršom a ľahko si privyknete na životné zmeny.

2. V embryonálnej polohe

Často potrebujete ochranu, porozumenie a súcit. Keď sa v spánku schúlite do klbka, ako by ste sa schovávali pred problémami okolitého sveta. Pokúste sa nájsť uplatnenie pred problémami pre svoje vlohy a schopnosti: maľujte krajinky, učte sa tancovať.

3. Na bruchu s roztiahnutými rukami a nohami

Tak spí skutočný vodca. Takí ľudia sú impulzívni a iniciatívni. Pozorne dohliadajú na poriadok v rodine a v zamestnaní. Najradšej si všetko dopredu naplánujú a nemajú radi nečakané prekvapenia. Kvôli svojej húževnatosti a zodpovednosti dosahujú veľké úspechy a vysoké príjmy.

4. Na chrbte

Takto spia „králi“ a vodcovia. Zdá sa, že k nim patríte. Ste pozitívny, zo života sa radujúci človek. Ste zvyknutý byť stredobodom pozornosti a máte rád veselú spoločnosť. V práci ste vytrvalý, húževnatý a racionálny. Najradšej hovoríte ľuďom pravdu rovno do očí.

5. Na chrbte s rukami pozdĺž tela

Ste vyvážená osobnosť s pevne stanoveným životným cieľom, ku ktorému smerujete. Ste prísny a náročný. Najprísnejší ste však na seba.

6. Na bruchu s jednou nohou pokrčenou

Ste nepredvídateľná osobnosť. Priťahujú vás všemožné dobrodružstvá a zmena vašich nálad občas pôsobí na okolie ako ľahký šok. Behom pár sekúnd dokážete nebeské a nežné rozprávanie premeniť v nechutnú hádku, krik a naopak.

You Might Also Like